Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát akkor biztosan igy lesz
innen:

Kawasaki
valószínűleg utoljára fogom megtudni ....honnan az infó?
a légszürőházből gyűjti össze a kartergázból kicsapódó olajat..lassacskán.de roli áruld már el hogy a faszért a mosogatással törődsz?nagyon szívesen segitek benne...ne faszozd már el a dolgot..
"Kawasaki M3 Tesztnap
2011. április 23. szombat 10.00 - kifulladásig."

Érdeklődnék...
És mire való? Miért van rajta? Próbálok rájönni a motor működési elvére... Amúgy nekem nem rémlik hogy lenne az enyémen ilyen...
Leszedtem ma a kis tartályt és kimostam mert az ilyen beleszáradt olaj volt. Aztán mentem vele de nem lett benne semmi. Szerintem valami kartelgáz tartály lehet vagy mi a fene
Mi az a kis tartály amúgy amiben olaj van? És mire való?
Május 27
HEl fémcsöveim vannak de ma délután rákérdezek az egyik barátomnál! Le is szereltem a karokat! most lépek be Debibe!
Roli: Ahogy joe mondt aha bármiben tudunk segíteni szólj! Na majd este leszek megint
Véletlenül sem baszogattam. Csak emlékszem rá, hogy el volt ájulva, milyen tuti a gép. Hol? Kitől? Mennyiért?
szerintem ne kurogassuk őt ,mert erre van a legkisebb szüksége..inkább segitsünk neki...hamár forum....gondold el magad ebben a helyzetben..nem mindenki érthet hozzá..nekem pl em tünne fel egy laptopban egy ácskapocs..elhinném hogy az oda kell.mé,mert nem értek hozzá..na
apukáámm.... téged kegyetlenül átkúrtak..... Mennyit adtál ezért a szutyokért? Eddig minden vásárolt motoromnál levetettem az idomok egy részét... Nem véletlenül.
csak hogy ne baszakodjunk 2x a postával
goodridge nem kő?
zsófiéra felraktam 2 perc alatt,,,de nekem ez pályára nem tűnik olyan jónak..ezért szertném ha gyári lenne inkább..azzal jobban érezni a kuplungolást amikor lövöldözöd visszafelé a gangokat és a féket is finomabb adagolni vele szerintem..utcára tutter,,de pályára nem annyira ok.
...és akkor az is rámegy az enyémre minden gond nélkül? Kell alakítanom valamit?! Na akkro kiugrok a garázsba és le is kapom!
valahogyan gyorsan kőne megcserélnünk a dogot,mert Zsófi ezzel jár dolgozni.reggel feladja..az kedden nálad van..kedd reggel add fel a tiéidet,vagy ha nem használod akkor add fel te is holnap reggel.
Az utolsó képen nem tudom miért tűnik 2 színűnek a kar de garantáltan 1 színű
A jobb oldalin minimális horzsolás nyomok vannak a kar végén! Én már így vettem a motort! Mikorra kellenének?
10 perc és dobok róluk 1-2 képet neked!
plusz má megsúgtam ..ugy egy hete.
szerintem nem fogja,mert az vissza kerül a régi tulajhoz..szerintem szabadok hát....cseréljünk gyárira!
Plusz ha megsúgnád mikor lesz az első kawa nyílt nap nagyon örülnék mert akkor tolnám be a biciklim hozzátok az M3-ba!
Akkor a karok még szabadok? Mert tegnap írta Roli hogy majd odaadja neked az övét!