Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jajóestét
amugy meg remélem ilyen gumi kell majd 22.-én..
Nekem se csak majdnem. Kb 1-2cm en múlik.
thx
Mindjárt megy az e-mail
Sziasztok!
Eladó egy pár kék színű rövid fék-kuplung kar fekete állítóval 14000Ft áron.
06303210309
bali105@t-email.hu
Bakker részvétem Gó bácsi, ilyesmi van most nálunk is, kivagadlták a lyukakat hogy meglessz csinálva erre már 2 hete ugy álnak 20cm mélységgel össze vissza. Amugy mi a helyzet rég beszéltünk.
nekem kell
Üdv Go !

Szerintem ennyire ne kapkodd el a fényezést. Még gyári az idomod. Nekem megvan a géped színkódja, így max.10-15 ezer lenne a fényezés javítása. Ha kell a színkód üzenj.
megnéztem hogy odacsípi e a kezem a kormány.... NEM!
belső részét befelé betolod egy megfelelő méretű szerszámmal,mondjuk 4 es furó..aztán az egészet kihuzod a helyéről.
Lejobb karosszériás javítócucc. Perecnek a motorja lassan csak powertape lesz
srácok 2001es zx6r-be hány littyó hűtővíz kell?
pávertép a barátunk
És persze karcmentes
Igen, tudom már rájöttem énis...valahogy leszedtem őket...
Csak leakartam szedni az idomokat h megpucoljam a lánc alatti lerakódott sok szart...
És az idomok alján ez a 3db műanyag pöcök fogja össze a jobb és bal oldali idomot...végül sikerült leszednem, de nem könnyű és mindig attól tartok, hogy eltöröm valamelyiket, mert fogóval szedtem ki...
Nemtom mire gondolhatsz. Az olajcserehaz nem kell idomot levenni
Sziasztok,

Hogy kell a Kawasaki ZX636on (2004es modell) az idom alján azokat a kis pöckökdet (2db) leszedni, hogy letudjam szedni az idomokat? Tavaly amikor olajat cseréltem akkor elég nagy erővel + fogóval kellett kipattintanom, de gondolom biztos van valami trükkje...?
Ma neztem tulleptem a 40 000 km et
kicsit rekedtes a hangja de meg nagyon megy!
Sziasztok.

Motor vásárlás előtt állok, és a segítségetekre lenne szükségem.
2006-2007 körüli ZX-6R előnyeire és hátrányaira lennék kiváncsi.
A tapasztalatotok érdekelne
A hatlapfejű:


06-70-941-28-hetven
Csörgess meg egy 10 percre és mindent elmondok!
remélem az én válaszom is jó lesz. Az enyém asszem olyan 55-60e Ft volt cakun pakk. (idomok, felnik)
Jó reggelt skacok.

Olyan mérges vagyok mint állat 2 napja jöttem haza és a motor hasa felfeküdt a gödör peremén hazaérve megtekintettem az idomzatot hát igencsak felbasztam magam agyilag,mert az még hagyján,hogy összekarcolta de el is törtek , , , , , . Mielött valaki mondaná miért mentem bele a gödörbe hát azért ,mert nem volt más választásom ilyen az utcánk minden mm2-en gödör ami kb 10-20 cm mély hanem több,hogy rohadjon meg a polgármester ezért fizetem a "súlyadót" , , ,


Strici a kérdésem az lenne,hogy Peppe neked mennyiért fújta a motort cakun pakk és mennyi időbe volt.
Ja meg egy balos kormánycsutka,végsúllyal,markolat gumival,kuplungkonzollal együtt!