Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy tud valaki egy JÓ helyet ahol OLCSÓN kihorpasztanak tankokat?
dehogy...tudod hogy szeretlek buzikám
szukszavu vagy am velem.... mennyek a gecibe?
jo.
leveszed a kart...és van benne egy persely..azt kimókolod belőle és esztergáltatsz a csavarhoz képest egy laza illesztésűt..vagy a csavart kell kicserélni mert meg van kopva
23.ára feliratnál a tesztnapra ha megoldhato? de hely is legyen 1000 and 600 persze mind ezt 1 kv val meg cigivel fogom csak meghalalni!
na de ez túlságosan lötyög... frankón felfele és lefele 1 cm-t... Tehát nem a holtjátékról beszélek...
Sportosan koptatott is jó?
lemaradt
Teljesítménymérés nálunk -szakavatott kíváló Kawasaki mérnökökkel,forumosoknak akciósan .Kawa M3
az csak egy helyen lötyöghet,van egy persely a csavaros felfogatásánál.amugy az a jo ha lötyög
néztem amúgy újat... Sztem ez után gyártott vagy fasz tudja...

Kuplungkar
Ööö lehet engem is érdekelne a kuplungkar... Ugyanis ami az enyémen az sztem nem rávaló. Lötyög benne meg minden.
mennyire kopott?hiányzik belőle 4 cm? merolyan nekem is van...vagy nyóc
kell hát..cserébe kapol egy pofont..kő?
Én most rendeltem az enyémhez ilyen eloxáltat ocsón. ha megjött de az eredeti kuplungkaromat odaadom neked a whiskey mellé. A vége kopott csak ennyi a baja. Kell?
mondjuk pályamotorozás..
fickócskák..amit a Stricitől vettem felhajlós fékkarokat,pirosas színű eloxált...elcserélném olyan gyári fék és kuplungkarra amik sérülésmentesek...2003-04..és a 2005-6 os 636 on is de talán még a 2007 -08 ason is ez van..szépekés jók teljesen ujak ha kell a dobozt is hozzáadom,de pályára nekem nem megfelelő..tehát ha valakinek kell ilyen,akkor most ingyé lecserélheti,de csak sérmentes érdekel...az nyeri aki először irja ide csak hogy ne legyen vita.
ugyanaz mint ebben a linkben található 23.990.-ért!
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Melyik topikba fordul ő elő?
nem vagyok benne biztos hogy csak matrinya tuning...Béla csinálja ezeket a futómű szelepeléseket..keresd őt ő megcsinálja a szivárgást is.
Oks. Du lefotózom.
Matrinya tunning

Ráadásul a balos folyik
Szép
öhlins? vagy csak matrica tuning?
ájjáj..ha küldesz képeket az sokat segitene hogy segiteni tudjak..makróban fotozd hogy látszódjona bibi..
vazzfg@gmail.com
Érdekel hát. Emailbe megbeszéljük csak adj egy címet ahova írjak.