Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés: Szerintetek melyik fékbetét a legfrankóbb?

1, Ferodo
2, EBC
3, TRW/Lucas
Sziasztok.

Van elado 2 pár,teljesen uj,Lucas MCB-659 SV fékbetétem.17+postáért vihető.Érdeklődni a spanci86@gmail.com cimen lehet.
Sziasztok!

MrGo636 !

köszönöm nagyon rendes vagy,de tartok tőle,hogy már régen nincsen semmije mivel több mint 1éves a hirdetés és ha jól látom akkor pedig Romániában is van!
jah...oda a méréshez be kee csavarni a 4 szélessávú lambdaszondát, aminek előtte meg kell csinálni a foglalatot...szal jó az egy térképes
Baszus . most esett le hogy akkor 4 hely kell a leomlore nekem meg az nagyon nincs :D
Nem.
akkor bő elég az egy térképes...ár érték arányban nem biztos hogy megtérülne a 4térképes,az már egy komolyabb procedúra,faragni kell a leömlőket is. az egytérképes is olyat fog mutatni hogy meg fogsz lepődni
Nagyrészt utcára meg pályára is, de nem versenyzésre.
ez nagyban függ attól is mire és hol akarod használni a motorodat
Köszi! Szerinted érdemes 4 térképest csináltatni?
Letölthető térképekkel kár próbálkozni. Volt olyan haverom akinek be sem indult utána a motorja. 1,5 órán keresztül cserélgették a netről letöltött térképeket. (Ugyan az a motor ugyan az a kipufogórendszer).
Szereléssel mrá nincs gond igazábol mert beraktam. csak programozni kéne ok le lehet tolteni térképet aztan go de jobb lenne padon látni mit tud. Lehet valamit félre értettem majd felcsorgom oket.
Szerintem valamit félreértettél. 120e akkor a PC3 beszerelése-programozása, ha ott megveszed 80-ért a commandert.
Agónál az 1 térképes beállítás önmagában 40 000Ft. A szerelésért nem kér el 70 000-et max. 10-15-öt.
Egyébként meg van, hogy a prop-tech-ek az Agóhoz küldenek motorokat. Padoztatni én csak Agóhoz mennék. A szerelést csinálhatja más.
Egy hasznos kis progi átételezéshez:
http://www.gearingcommander.co...
Hát szerintem visszavett motort feletsd el ha valakinek a részletre sincs pénze akkor valoszinuleg a szervizekre se volt...
Egyébként a zx-6r szerintem 180 cm alattiakank készül ők a plusz cmeket máshol horják :D
crazyjoe: a power hova vigyem szerinted programoztatani proptech vagy ago motors hoz? igazábol nincs egyikel se tapasztalatom viszont amikor azt irta az ago hogy 120.000 a pcIII gyorsválto meg a ignition beszerelése programozással azon meglepodtem. Ok elismerem a szakmai tudásukat de ezutan azt irtak 48.000 programozás szoval 72000ft os oradíjal dolgoznak mert ennyi gyakorlat utan amit ok szerelnek szerintem 1 ora alatt simán megvan a bekötés nekem volt kb 1,5 és soha az életbe nem csináltam. Proptechesek beszerelés + beállítás 25.000 ha jol emlékszem telon azt mondták. Nem akarok senkit fikázni meg semmi mert valoszinuleg jobban értenek a motorokhoz csak azért nem mindegy nekem főleg hogy nem 10km re vannak tőlem.
....szerintem a színével volt a baj.

G O L D W I N G az nálad a befutó mondom!
Vegyél R6-ot.
Várunk titeket szeretettel!
Elmentem ma ráültem egy kék 07-es ZX6-ra az Erste visszavett motorjai közül. Lehet én vagyok baszottul eldeformált, de nekem még az R6os is kényelmesebbnek tűnt. Nagyon kicsi
válasz is
Ment a mél.
Joebácsinak a kontaktjának a számát tudom én is csak elvileg dobsz egy mail-t árrolom a számot
Most hívtam a sportkórházat, a héten nem tudnak nekem olyat csinálni, szóval az esélytelen.