Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát csak egy ötlet volt... Pedig tuti hegesztenek alumíniumot...
De amúgy tudtad hogy ez a hibája van?
komolyan ezért adtad el a pattent géped?!
Nekem így elsőre nem valami bizalomgerjesztő ez a dolog! ..és ki tudja hány olyan apró hiba van...
pancsin mentem igaz szar fékkel a 10es fórumon van 1 pici videó ott valami látszik a pan fotó sajna nem tudom leszedni pedig van faca kép
Köszi a tippet, jövő héten rájuk kérdezek

Te tízesed hogy áll, a profilod képein még kicsit leharcoltnak tűnik
baja bontó érdeklődj az nem drága
Na ez az

plusz az átíratás
meg 1 pici 3-4 ezer
mennyi a gyári 200?
igen igaz az nem volt hegesztve ami lehet 1 kicsit deformálhat amúgy a gyári nem drága (30%) még mindenre van kedvezmény
A hegesztés nem a legjobb megoldás, mert ez a hülye aluminium az a hőre elvetemedik, a hegesztett sose lesz olyan patent mint az egybecsiszolt gyári

Bontóból kellene szerezzek egy alsó blokk házat vagy egy alsó felsőt egybe, de szerintem az elég húzós
lehet faszság, de mi lenne ha megheggesztetnéd te is...
Az még nem lenne gond ha csak annyit kéne. De szerintem ide új blokk kell

De sima széria tömítést tettél a tiednél és jó lett?
ííííííííííííí
sajna csak az új tömítés fog segíteni nekem csak az lett jó hiába pasztáztuk (pedig azt nem nagyon szabad )
Szia Joepapa!

Lefotóztam. Amúgy kicsit meghúztam a csavarokat így alább megszűnt a csepegés, de letörlöm akkor egy idő után olajos lesz a felület tehát valahol tuti ereszt egy hangyafasznyit.

De lássuk csak a képeket.
Horzsolás csak a műanyagfesték sérült rajta.
Inkább írd fel majd ha lesz elegendő egy verésre akkor kiváltom. Ha lecseréltem az enyémet akkor adj címet és elpostázom. De amíg megjön az új az 2-3 hét.
áll még az alku?
tiédnél jobb
vágom... remélem azt lehet horpasztani...
meghát....de akkor köll majd a tiéd..valamit le kell adjak a biztinek...darabra megy ...
szomorúúúúúúúúúú... Ugye megőrzöd nekem azt a tankot a Kawasakinál?
a tiéd nem horpasztható....