Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van hozzá mindenem, ha érdekel a dolog megbeszélhetjük.
Igen, lassan alakulgat.
Jó éjt + ilyenek!
Csőzet
Hát nem tudom. Majd lesz valami. Lassan akkor tied is összeáll. Viszont én megyek aludni jók legyetek. Sziasztok
hát jó kérdés... Így nem maradhat az biztos... Nekem meg szivárgott az olaj a leeresztőcsavarnál. Aztán kicseréltem az olajat, meg a tömítést és már jó is.
Ok. Thx

Nemtudom ezzel a hegesztett blokkommal mi legyen. Bontóból kellene egy új blokkteknő meg bal oldaldekni de szerintem arany árba van.
megnézem majd holnap... Még forma 1 előtt.
Álló helyzetbe lényeges csak, menet közbe úgy se tekered alá hanem ledöntöd lábtartoig
ööö még nem próbáltam, de majd megnézem Itt olyan koszosak, homokosak, kővel borítottak az utak hogy csak 2vel lehet bevenni a kanyarokat így nem kell teljesen befordítani a kormányt sem.
Az enyémből a gyári eladoló lesz. Meg 2002-esem cuccai is. Eredeti plexi meg eredeti dob. Akit érdekel írjon

Januo, tieden nem csipi oda a kezed a kormány a vázhoz ha teljesen kifordítod?
hát nekem marad a gyári...
Én is sokáig kestem először

De amúgy ma összeraktam, meg felkerült az akrapovics is

Egész csinos hanjga lett tőle
megnéztem... tényleg... Köszi
Ezen is csak a kulcsjuk alul van ha alánézel a hátsó lábtartó mögött picivel.

Az elsőhöz meg leszeded kétoldalt a fekete műanyagcsíkot mellőle és kitekered a csavart kétoldalt. Utánna hátrafele megtolva ez is lejön
jó akkor kezdjük az alapoktól... Hogy szedem le az üléseket? Mert az előzőnél kulccsal lehetett nyitni... de ezen...
Leszeded az ülléseket és azok alatt van. Felülről hozzáférsz. Bolhákat meg alulrol.
na de honnan csavarod ki? Alulról van megfogatva a sárhányó felől?
Első ülés alatt 2 csavar hátso ulles alatt 2 csavar meg alul a patentok oldalt a patentok. Lámpa lehuz azt meg 2 csavar fogja. De nem volt vészes.
jah és... Hogy szedted le a hátulját?
Látom neked is ott megy az első villa és a váz között egy kábel... Ezek szerint ez lenne a normális? Én már frankón gondolkodtam rajta hogy átteszem máshova nehogy becsípje véletlenül...
Na erre nem is gondoltam. Köszi.

Joe te nagy mester vagy. Ezen hegesztve volt a blokk de valamit szarul csinálhattam mert egyrészt elég csúnya másrészt egy nap alatt pár csepp olqjat is kiköpött az egyik csavarnál. Nem vennék új blokkházat ha nem muszáj, mit lehet ezzel csinálni? Tömitésnek ráadásul valami sziloplasztot gányoltak oda
arra utal hogy jol működik az immobiliser
Ja amúgy kérdés. Észrevettem, hogy az FI időnként felvillan ha nincs benne a kulcs akkor is. Az mi a pöcsöm hibára utal?
Csináltam egy naked bikeot
Nagyon zsír lett a paripa