Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt.... tudtok nekem okos sportorvost, vagy legalább is igazolást? Mert tegnap este derült ki hogy tudok menni pénteken versenyre. De nem kell vele sietni, elég holnapra is.
De legalább megismertelek
apicsába....idevele....most ótóztam 450 km-t de van teló szerdára péntekre..ugyhogy....kifele a pályáraakitudpéntekenköcsögök.
hálás köszönetem érte Kaszás Tominak,aki ismeretlenül !rendelkezésemre bocsátotta a versenyre saját motorjának első telóit!mondom:ismeretlenül...
Hello,

Hol csináltattad a spordobot felfogató rendszámtábla tartód?
Hasonló megoldás kellene nekem is.

Amúgy 05-06-os évjáratú 636 pont jó méretben nagyon kényelmes (170 cm 68kg)
Szia Crazy, odaért?
van gyári fojtó kit 600hoz és ha azt megveszed és "beszerelik" akkro kapsz egy papirt amivel ha bebatyogsz az zokmányirodába akkor még további 6rugó fejében kapsz 25kw-os forgalmit
szerintem nem lett nagyobb... kb ugyanakkora
Mi van veled te állat? Németország? Jól láttam friendsbe? Kimentél árulni a tested?
Nézd meg bazze, pont akkor mégy ki amikor én meg megbolondulok és zx6-ot akarok venni
Ulj egy m4 re
szia mit kérsz érte?

Ezért keresnék egy hasonló fizikai adottságokkal rendelkező lényt, mint én. A motor amit kinéztem Debrecenben van, Pesten pedig nem találtam hirdetést, amire legalább ráülhetnék kipróbálni.
Én is elférek a sajátomon,pedig hasonló adatokkal rendelkezem,azt veszel ami Neked kényelmes és tetszik,nem másnak veszed,hanem Magadnak...
Ízlések és motorok.
Nekem teljesen jó a 05-06 636, 180cm 90kg.
Sőt k6 gsxr1000 érzetre nekem kisebb mint a kawa. De ezen lehetne vitatkozni reggelig. Olyat vegyél amin jól érzed magad, de ezt más nem tudja megmondani neked.
A 07-es GSXR-el mentem, többször is. Az teljesen jó. Ahhoz képest a 06-os kawa egy rémálom méretre, nekem.
Ezt a kérdést sose értettem. Mi az hogy elférek? Bevered a fejed a tetőbe vagy nem fér a térded a kormánytól?
Ha kényelmes motort szeretnél gold winget vegyél ha sportmotort akkor meg fogadd el hogy ezek bizony ekkorák.
06-ost próbáltam, az konkrétan kicsi, de 07-es vmennyit változott...
tudom nem ez volt a kérdés de 2005-2006-on nem. Ebből adódóan sztem az újabbakon sem
Sziasztok!

185 cm vagyok, 95 kiló (izom, nem zsír ). Elférek én egy 07-es ZX6-on? Van valaki hasonló méretű lénynek tapasztalata 07-08-as évjárattal?
Ettől függetlenül a magyar piacon kapható "25kw-os" motorok nem 25 kw-osak
Én úgy tudom lehet/lehetett venni újan is 25kw-os 600-asokat.Sőt gsx-r 750-et is láttam már 25 kw-os teljesítménnyel és az valóban annyi volt.Lehet határolni a fojtószelep végállását, lehet variálni légtorok-szűkítőkkel, kipufogóba épített fojtással, motorelektronikával.
http://youtu.be/rw929-Omr4I 25kw[/L]

Én úgy tudom ezeket így lehetett kapni.Javítsatok ha tévedek!
cbr 600rr 25kw
jó persze, csak egy 400as kb 40 kW míg egy 600as 90.
Aha, oké, kösz. KPM-re sztem csak akkor küld, ha nagyon szívózni akar. Nagyon sokan használnak 400asokat is gond nélkül, (igaz azokból tényleg volt gyárilag lefojtott), de KPM-nél ugyanúgy megszívnák ők is...
Ezt vágom én is... Csak a rendőrnek joga van téged KPMre küldeni, ha nem teljesen hülye mert csak levágja hogy ez nem egy 25 kWos motor. És annyira azért nem hülye egyik sem, hogy ne vágná le. Ott pedig bukó...
Maga a motor az 96kw marad csak "véletlen elgépelik" a forgalmiba, ez nem lehetetlen dolog és a forgalmi is eredeti, a rendőrnél meg nincs teljesítmény mérő pad, szóval ami a hivatalos papírban vagyon annyit tud a motor és kész.
Van egy Zx-6r hátso ülés helyére púp eladó! 2003-2004 hez rendeltem de ami jött az 2004-től gyártothoz való év közbe volt modelváltás ha jol tudom és ezért nem jo nekem. Ha valakit érdekel irjon megegyezunk mert nincs szükségem rá. Teljesen gyári álapotba van (zöld).