Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali Strici bácsi! Van valami terva turára? Valamit összhozunk a nyár elött? nyáraon meg aki akar vagy tud benevez a Joe túrájára. Vagy ahogy gondoljátok
Ok holnap ott lesz a mail. Ma már álmos vagyok ehhez meg hányingerem is van. Benyeltem valami szar virust. Fekszek is alidni.
adatlapom
karugyintezes@freemail.hu
Ok írok de hova?
irj te rám..én már nem vagyok képben
Valami gösser ice vagy ilyesmi.

Postát megbeszéljük emailbe. Írj ide roland.batai@gmail.com
van 2 db goodridgem is előre..árfolyam ugyanaz.
és tényleg igy volt...kin apályán igaz..kawaesten...megsöröztetté..köcsög.. de finom vot vazze..mi is volt az?
meghát...nem tom hogy megy fel a 6 osra..merezen van kölön konzol is a 10 esrő ugy vettem le..de simán csak be is lehet tekerni azt a csavart ami átmegy a bukogombin..ha akarod hogy postázzam akkó szójjá osz eekűdetem emberemmel...na jó Zsófival..ő a postamenvumen.
Tőlem is kaptál sört nem csak a pofám járt. Menyure sürgős neked Joe mert emiatt nem mennék fel vácra, de ha jó a posta azt is megoldjuk. Piros johnny-t még megiszod?
hát ja...Janoué 5 napig tartott,,de csak mee nem volt időm inni...de vegyetek példát Janouról...ő nem tartozik egy korty piával se nekem..amit igért azt mindig megkaptam
jovan.
Joe bácsi!
Mennyit ér a 2 első index és a hátsó lámpa együtt? Kb.
Nem chivasra gondoltam az kár belé
egy Whiskey 9e Ft
rendben. Előbb nekem sem nagyon jó. Akkor 22. után jelentkezem
10 meg egy üveg whisky
most végre jutott egy kis idő az enyémre a versenyig ezzel foglalkozom most..mert az 1.ről már lemaradtam a 2.ról nem fogok.igy is szoros lesz az idő de azután bármikor..verseny 22.-én.
Jó hogy itt vagy Joe papa! Mikor vihetem majd a gépet átszerelésre?
nem..azért cserélem arra..ez ugyanaz mint a2003 as 04 es 636 on van
12é viheted..mee jokedvemvan
biztosabb az ha enyimmel menek
pedig mondom. Csak ne törd össze
ámen
háh..ilyet nem mondanék me szavadon foglak