Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Van tükröm raktáron! Adatlapomon elérsz!
Nem ezt keresed? .....

mármint a wiskeyt :D
Úgy hogy meghamisították a forgalmit... SZTEM.Elképzelhetetlennek tartom hogy egy 96 kWos motorból lehessen 25 kWosat csinálni. És ha a rendőr látott már motort akkor ő sem fogja elhinni.
nem az az okos aki mindent tud,hanem aki tudja hol kell keresni.például most nem találm a viszkim..picsába
Sziasztok!

Nézegettem ZX-6R és 636 hirdetéseket és észrevettem, hogy soknál 25kw-s papír szerepel. Ez hogy lehetséges? Gyárilag fojtva jöttek ki vagy hogyan?
Köszi Crazyjoe mindenhol kerestem kivéve ott :D
KawaDeni ezt skubizd meg hátha van neki ami neked kell .
http://www.kepesmotor.hu/teles...
Még mindig!

ELADÓ 00-02 Kawasaki zx6r-hez
- Gyári plexi
- Gyári kipufogódob

05-06 Kawasaki zx6r-hez
- Gyári Kipufogódob
- Hátsó indexek
- Hátsó lámpa

Ár megegyezés szerint! Kérésre képet küldök.
akksi mellett van jobb oldalon..bele van dugva a csati ellendarabja és gyárilag szigetelőszalaggal van betekerve.
Valaki nem tudja a 03-04 es zx6r en hol található a szervízcsatlakozó ahova rá lehet dugni a fokozat kijelzőt ? aki szerelt már be az szoljon már ! thanx előre is. Lehet én vagyok balfasz csak tisztitottam a levegőszűrőt gondoltam bekötöm de nem láttam gondolom a ram air dobozalatt lehet valahol ...
Szia! Tudok segiteni több fajta van raktáron! Adatlapomon elérsz!
irj egy mailt a címemre és megbeszéljük
felnik eladók hibátlan állapotban.Hétfőig ennyi csak az ára!
Első:18.000ft
Hátsó:18.000 ft igény esetén hátsó tárcsával és fékkel:25.000ft
Felnik párban:32.000ft
Első+hátsó+H.fék+H.tárcsa:40.000ft

A FELNIK ZX6R- BEN VOLTAK DE MÁS MOTORBA IS BESZERELHETŐ
Naugye. Technika csodái
ha meglenne emailed....király hogy 27 csatornán beszélgetünk..
Ok. Dobj egy e-mailt a számlaszámoddal és akkor hétfőn ott lesz a pénz ha gyorsak a bankok.
jo.jobb is ugy mint utánvét mert az sosem ér ide
Elutalom a gomba árát ha az segít de az max hétfőn ér oda
bontos van....piz nincs nem tudom még..most tdtam meg igy majd holnap elkezdek keresni.
Ej basszameg. Nincs valami bontós a közelben?
nem..sajnos az egyik picit deformálódott és nem orvosolható vagyis igen de nem akarok javitgatni egyengetni...meraznemazénstilusom...igy viszont lehet bukta a verseny
Mi az csika tényleg elflexelte
A magyar rap az jó pont a szöveg miatt. Nekem csak ez a tört ritmus nem jön be.
csövi én viszont csipázom főleg azért ,mert nem habiztiznek a (magyar)rapperek. A srác a megmondja a frankót nem kertel ezért nem szeretik Őket sokan ,mert inkább szeretnem álomvilágban élni és a rosszat elfeledni.
kutatnék egy balos komplett telószárat 10 eshez.csak olyan érdekel amit széthuzok és nem fossá kopott és nem görbe,,,nem sietős,ráér tegnapra is.