Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meglátjuk
Rendben de remélem nyárra kéz lesz
hát még van rajta alakítgatnivaló... Előbb azokat akarom elintézni.
Navégre!

Mikor gurulsz el erre Pécs fele vele, mehetnénk egyet az új vasakkal
Azé mert KPM-nél 4500 a vizsga maszeknál meg durva 10.000. de lehet maszek lesz belőle csak még meg várom Joe mit mond remélem olvassa .
Joe bácsi!

Megérkezett az olaj és a szűrő! Mikor vihetem be hozzátok a gépet?
Tényleg, ahogy Bocy mondja! Vidd okosított vizsgára inkább.
azt a faszé KPM-hez viszed?
köszi
akkor..legyen csak 12 bele
8A a gyári
valaki megtudja mondani hány amperes gyárilag az akksi? (J1)
8at találtam neten, de 12re emlékszem,de 10 van benne,de 14et szeretnék.
Nem mondom tuti biztosra! Legegyszerűbb ha felhívod
Nekem majd tesóm intézni ha minden jól megy a vizsgát
Tuti biztosra mondod ,hogy KPM-nél nem kötnek bele ?,mert tegnap felhívtam őket az indexek miatt (azt hittem gyorsan fog villogni és ,hogy a hátsó és első is ledes lesz) pöttyet bunkó volt a vizsga biztos azt mondta csak azzal az irány jelzővel és tartozékokkal fogadja el amivel a gyárból kigurult a motor ha ez hiányzik ne is merjek odamenni .
Jaaaaaaaa hogy a rendszámtábla van kilyukasztva! azt hittem a tartó! Hát ha ilyenért megbasznak akkor vágd őket pofán!
Kicsit gusztustalan lett szegény a gyári cuccokkal sztem.
Erre gondoltam- e .
Már itt áll bent a garázsban. Majd valamikor teszek fel róla képet
Na kaptam árajánlatot a Miskolci szervíztől is de lehet zokon vették amikro említettem hogy az olajat,olaj-légszűrőtplusz a fékolajat nem kellene basztatni mert abban max 500km van! De most őszintén faszom cseréltetné le!Azért nem vagyok milliomos

A 24 000km-es szervíz 4.7 óra és 55.800 ft-ba kerül ez tartalmazza a gyertyák ,olaj olajszűrő.stb cseréjét+komplett átvizsgálás beszabályozást. Crazy ez mennyire reális!?
Szerintem tuti nem gáz
Majd rakok fel képet róla.
hát őő ki van fúrva a sarka és közepén (rendszám tábla teteje) .
hogy-hogy kilyukasztva?
Jó reggelt skacok.
Mint mindig lenne 1 hülye kérdésem összeraktam a motort vizsgára gyári biz baszok rajta: rendszámtartó+gyári rendszám világítás+gyári index hátul elöl viszont ledes E jelzéses és persze rendes tempóba villog nem gyorsan gondolom ezt elfogadják... vagy nem ?. A gáz sztem a rendszám táblával van 4 helyen van kilyukasztva szerintetek így a KPM át engedi vagy vigyem maszekhóz ?

FONTOS lenne a válaszotok főleg Joe bácsié .
Mikor lesz már meg az új vas?
Nekem ha minden jól megy csütörtökön itt lesz a garázsba
Na énis úgy gondolom, hogy bele lehet... Persze lehet a raktárakban is áll akár 1 évet az olaj..ezzel annyi a különbség, hogy fel lett bontva..azt állt a garázsba 1,5 évig kb.
Én a Motullal vagyok kiegyezve 5100 v 7100 de a második annak már szép ára van és inkább pályára való..