Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és hozzátenném hogy kurva olcsó volt
jaja... és rohadt nagy különbség lett! Sokkal szebben vált
Beletetted azt a fos motult?
Na Kiskalózok, megvolt ma az olajcsere... Olyan finom lett a váltó, hogy az hihetetlen... Mint forró kés a vajban... Komolyan. Isten, Király, Császárság
Isten a motor DE A DOB Wááááááááááá
akko eemókázol vele 7végén kicserélem a lánckerekeket meg maj lövök egy karbiszinkront aztán teszt
nem leók..telók...merabbamegymásikolajmegrugómegszelep
most csak leók ugrottak ki..meg egy kis szimerringcsere a kutyacsontná mer meghalódni kezdett meg ugy átnéztem csak mik a bibik..tanátam pár beszakadt meg lelazult csavarkát..monnyuk ugy mindet meg apró kis szopások..szelepfedél tömi csere..szelepek átnézése meg kis baszkura..egy két hétig eltart..levágtam baltával a főfékhengert ..apropó nem kell valakinek dupla fém fékcső előre?fekete szinű..goodridge...osztánnekem van másik..ezt meg nem rakom fel a gyerek pocketjére...
kicsit mi mit hekkelté rajta?
cserétem ma izzót a gépben...megha má ott vót ,kicsit belenyúltam....
Köszönöm Strici , .
Isten éltessen Go barátom!
Széép
Köszi Janou84 .
Boldog születésnapot Go koma!
Köszi Bocy .
Szar is kicsit öregebb lettem lassan el kell gondókodni ,hogy motorolok vagy MOTOROLOK
kösz Joe bácsi az infót .
Szeva Stricibácsi. no mikor megya brigád turázni? kitaláltál valami költségkímélö megoldást?, mert szerintem a Joe turája elött belehtneiktatni valami rövidebbet.
Bódogat GOO
Majd ha Joeval jól megszervizeltük...
elvileg nem lehet furva a frsz...de nekem még sohasenemis szóltakilyjené..meg mástó se hallottam....10ezeré meg nem vizsgáztatok....engem csak a rázós vizsgák érdekeeenek..ha jo a motorod vidd kpm re... az irányjelzőnek pedig 60-120 közt kell villognia /perc..ha má ennyire fanszőrhasogatók vagytok ...de a legegyszerűbb ha működés közben gyorsan mondogatod a vizsgabiztosnak:most jó..most nem ..most jó..most nem..most jó......
én eztet 158.600-é vállalom..igaz akkor 138700 rajta a jatt de te gazdag kölök vagy fizessbazmeg
akkor tolj fel pár képet róla de gyorsan