Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, csatlakoztam. Szebb jövőt! Vagy ezt itt nem szabad? Ööö igen legkésőbb Kawanapon megcsodálhatjátok, sőt oda is adom egy körre.
na látom csatlakoztá a kopaszokhoz széééjo ez e gép öreg,remélem legkésőbb kawanapon megcsodáljuk
ment mindkettőtöknek a mail
roland.batai@gmail.com
Ide jöhet
A legjobb helyzetben vagy. Minden versenyen annyit fogsz javulni, hogy csak még!
akko má na...háá..baszod ide is
Ettől még lehet jó.
mondj egy emailt fiam. Küldök képet
jah értem... de végülis ki a faszt érdekel. Megy? megy. Ennyi.
Hát baszki leharcolt is. Mondjuk előnyös a fotó. De ma szétkaptam és mintha a blokkot hegesztették volna
akkor nem kell elmondanod. Az enyém még csúnya. Nem azt mondtad hogy elég leharcolt? Nem látszik rajta.
Titok, amig nem mutatsz képet A tiedről az is marad
látom... Mennyi volt?
Azt ugye tudod, hogy vagy veszel konzolt vagy fúrod az eredeti idomot ha fel akarod tenni

Ja és nézz profilt
ja az hozzá van nőve
meg nem árt azér egy bukó se meg egy bőrruha
ahogy mondod
és nem kell semmi csak 1 kawa ?
kin a helyszinen
hol lehet jelentkezni?
frankó kár volt fosni látod...
Szasztok
Meg van a kibasz vizsga moccra és vissza is építettem me csúnya vólt mint állat
Mennyi?
a hétvégi verseny...beszarás vot akko ott kezdem h 2szer visszaküüldtek gépátvételről...túlfolyócsövek miatt,amit egy HELL-es dobozzal és gyorskötözővel olduttunk meg.fél9re megjött a gumimelegítőnk is,amit egybő fel is dobtunk rá nem kee ecsetelnem hogy kurva sokat ér negyven perc alatt a felnit is frankón átmelegíti aztán...9kor kezdődött a a RaR600 szabadedzés...full víz volt a pálya,nekem teli slick volt fent,de hát fee kellett menni, mer idén az utcai 300km-eremből nem lehet megélni.felmentem,és kb gurultam 7kört, mer valami buzira csúszkált,összesen 3an mentünk a pályán, a többiek skippelték ezt a menést.11:40kor jött az időmérő,kb 23-25fok, gumimelegítő már megsütötte a contikat, amik az első centitől ragadtak ahogy kee ilyen 2:48körülikkel kezdtem,a végére sikerült lemenni 2:32ig..de van még hova fejlődni,bőven,és valami iszonyat elfáradtam,a kezem beállt ahogy kell.kezsősött a para a verseny miatt, uccsó helyről rajtoltam mindegy,,,buzira élveztem,a rajtnál kb 459es pulzussal szorítottam a kuplungkart,de sikerült elrajtolni probéláma nélkül.megkezdtük a körözgetést. sajnos az időmön már nem tudtam javítani, mert a 4. körtül kezdve több kék zászlót láttam mint még eddig összesen mindegy, aztán a versenyt magát 2:32:101-el zártam.kiderült a gépről hogy nagyon hosszú a gyári áttétel, célegyenesbe ha rosszabbul érkeztem meg volt hogy még a hatodikat is alig tudtam elrakni,de már orvoslás alatt van a probléma, a táskámban figyelnek a -1 +2es lánckerekek,amikkel elvileg ki fog forogni a 6, és egy kis extra erőhőz jutok kigyorsításokon. nap végére annyira elfáradtam mint akit egy csapatkiéhezett hornytight biccs egésza nap szopkodott...de nagyon fain volt. várjuk a kövit, ápr 22...még az is lehet szoponzor is lesz...
há ennyi vot a szombat
mitkérsz érte?