Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó 1 pár Xenon.tokkal vonóval bőrönddel,ha kell áramot is hagyok a kábelben.mindenkit letakarít azútrúl,főleg refin.monnyuk én csak így használtam.pilyaciár alatt a legjoebb ajánlaté.5ezeré nem eladó,ezesetben fél évig futtatom az aukciót.hely legyen a motorodban ha be akarod szerelni,mert gecinagyok a tranyók.ettől még fog keróra jönni a gép neparázz,de ha sokat mégy úgy akkor világított utad lesz mennyországba.
olaj: Motul 5100 10W40 (én ezt használom) illetve a Fuchs jó olaj még.
olajszűrő: HF303
pár új kép...
Ja és 2008-as a gép!
Szerbusztok!
Srácok milyen olajat és olajszűrőt ajánlotok a ZX6R-be!Csakis túrázni használom,nem pálya párti vagyok!
Az olajszűrő száma kellene hogy megrendeljem!Sajnos nem tudom beazonosítani!
Tegnap mi is Egerben voltunk.
Sziasztok gyerekek!

Reg nem jartam mar itt, mert nincs motorom.
Egy kerdessel fordulnek hozzatok.Tud-e vki vmit mondani a hasznaltauton levo 2 db 2oo7-es meg 1 2oo8-as motorrol?Az aruk 1239 E-tol 129o E-ig van.Koszonom elore is valaszokat.
Köszönöm a segítséget!
Üdv!

Pillér Tibi : 20-33-63-849
Tényleg jó srác!
Szerettem volna én is ott lenni, de nem lett jó a vasam. De 22.-én remélem én is huzhatom neki...
Sziasztok!

A naked motors-nak volt egy Tibi nevű szerelője, kopasz 30-40-es srác. Nagyon normális volt, sajnos a telefonszámát elkutyultam. Nem tudja valaki?
Azt várhatod ítéletnapig. Nemvolt kamera. De szerintem jobb is. Bár ki tudja? Elrettentő videónak jó lett volna.
gratula a versenyzőinknek!
ezt észrevettem egy kettőnek csak a rádobott plusz több vot mint amennyit az enyém ér mind1...átlessük gépet...én élveztem,elsőre nem is vártam jobb időt innen már csak javulni lehet
Mikor láthatjuk az onboardot? Grat!
A mociddal óra szerint 220-230 körül illett volna menni a cél végén. Ideje feltenni -1, +3-at. Nem az új mocik nyomatékosak. Egyik 600-as sem nyomatékos. Gyári áttétellel 2-ben kell venni a célrarát és tépni mint a barom. Ott majd mindenki leáttételezett full rendszeres PC-s (a tiedhez képest +20-30Le) motorral megy. De ez nem zárja ki, hogy a Tied a rossz.
vagy csak ennyivel nyomatékosabbak az újak?
leforog...csak lassan ... vagy mán a faszom se tuggya... olyan fáradt vagyok h beszarok
1 hete még azt mondtad leforog rendesen. Vagy csak beállítattad?
sztem valami a karbikkal...mintha lassan forogna le...célegyenesben 2kiló azt annyi...kigyorsításokon meg egyenesben mintha álltam volna a többiekhez képest
Csodálkoznék ha egy 12 éves géppel minden okés lenne. Mi a hibajelenség?
Ugyan már nincs miért. Mesélj neked milyen volt?
én nem votam ennyire bravúros...de nagyon élveztem...és rájöttem h valami nem okés a géppel