Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stutgart közelében
Te ezt honnan tudod?
Mert ezt mondták?
Ha pedig valós az óraállás, akkor gyilkolták derekasan.

Az céges verdám Octavia 172000-es szervízre megy, minden egyes szervizen ott volt, csak gyári alkatrészek kerültek bele és ennek ellenére nagyjából menthetetlen.
Az más!Melyik részéről Németnek?Északabbra,délebbre?
jaja egy rokonom segítségével
Te vetted németbe magánszemélytől?
első magyar tulaja vagyok
Bocs,hogy bele vaó-vaó,de azért az a 39 ekm. egy 9 és fél éves motornál elég kevésnek tűnik!Sőt,határozottan nagyon kevéske!Éppen lehet valós is,de lássuk be őszintén,erre a legkisebb az esély!
német volt a moci!pálya csak ritkán volt évente 1x-2x
Persze,pesze....

És mit mond az előző tulaj?
Pályázás, gyilkolás?
39.100 és vezetett szervízkönyves
Ott bezony ereszt egy szimering és szerintem a csapágyak tropák.
Zsebbenyúlós az tuti.

Hány km van a gépben?
Ja és hogyan orvosolható a probléma?
Nagy álltalánosságban,milyen betegségekkel,tipikus hibákkal rendelkezhet egy 99/05 ZX-6R?Gyakran előfordúl ezeknél a tipusoknál a motorolajcsepegés a láncburkolat körüli részen?Csak mert nekem jelenleg ott csepeg ha mozgásban van a moci.Egy helyben álló és járó motornál nincs meg ez a jelenség!
Sziasztok....én most voltam idén elöször pályán nagymotorral vagyis a Kawával.....idén indúltam elöszőr a Zx kupán és mindegyiken végigmentem a legjobb köreim zsinorbn azok 2:12 teljesen széria motorral csala gumikat cseréltem le K1 a motor nagyon jó csak kéne egy kormányteló szerintem,megy egy pályaidom szett ha tud valaki azt megköszönném hogy honnan lehetne venni 2007-es a motor....ez lennék én szerintem már taliztunk ....
Csak magasabbra tartották a fényképezőt.
Ja, Boccs!
Ezt csak Te szeretnéd!
Ha a jövő év olyan lesz mit az idei akkor biztos. Mert akkor 1:59-et fogok menni! Igazándiból megelégednék azzal a 25 pályanappal amit idén beletoltam a gépbe.
Persze, hogy fog. Jövőre Ő lesz a kissrác.
Én tudom. Fogsz még ott állni.....
Nem lehet! Az biztos. Még egyszer nem veszik be, hogy mindenkinek rossz dátumot mondasz.
Motor-alkatrész.hu és nagyvas.hu, például.Persze nem olcsó,de hát mi az?!
Nincs harag. Ki tudja? Lehet az életben nem lesz alkalmam ott fent állni.
Nem. Ő volt a első díj!