Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Szépen! A te mocid is istenien néz ki!
Akkor megnyugodtam!
Heló
A szúrós, csipős füst minden mocinál van zárthelyen. A 250-esem és a mostani mocim is olyan. Egyébként iszonyatosan szép a kawád A plexi tartó csavarokat hol szintereztetted olyan szép szinesre? Én is szeretném az összes kis csavart szintereztetni, csak nem tudom kivel és hol csináltassam.
A szúrós szag a szivató használatánál szokott jelentkezni.Az nem gond!
Szia Manis nézd meg az én kawámat nagyon jó állaopotban, van fennvan a használtautón ,ja 600-as.
De elöször a reglapomat igytalálod meg.
Halihó!

Megtudja nekem mondani valaki,hogy beinditottam a garázsban ma a mocit (zárthelyen) és olyan szúros szagú volt a kipufógógáz,hogy a szememet is csípte!Mi lehet az oka?
Illetve alapjáraton járatva nem,de menet közben valahonnan csepeg az olaj a kisfogaskerék burkolata alól valahonnan!Ez az ok mi lehet?
Ja elfelejtettem. A alja igazán tiszta mind kettőtök vasán. Köszi,hogy megmutattátok .
Azért meg kell hagyni,hogy nagyon szép a mocitok nem győzöm ismételni .
Sajnos nincs.
Erről megfeledkeztünk.
Na de majd jövőre!
Van pár kép amit a KAMOTO csinált,rólam , és a mocimról (köszönöm nekik).
Ezen vagyunk páran.
Csoportkép nincsen?
LieBiNG!
Üdv a kezdő csoportból! Kawa party Hungaroring!
ZX 6 !Nézd meg ezt a Használtautó.hu -n. 1999-es,790-es irányáron,szép!A hirdetés száma,kódja:2256213
A ruci és a többi cucc megvan abba is mentem csak b.gomba nincs, majd ha jön a kes. Azé mocizok mert annyira hiányzott már mint állat és mert jó idő volt. Má azé megnyugottam .


Mi csinálsz?
Még motorozol?
Protektoros ruha, kesztyű, sisak, fém bukógombával elvileg nem lehet.
ZX6-R 98,99
Öcsém akkor nagy mákod volt
Faszé motorozol ilyen időbe Te is Örülj neki, hogy nem az eleje ment el!
Hali skacok. Képzeljétek mi történt velem ma du 3-4 óra között hazafele éppen. A hülye picsa jött ki balról és balra nézett jobbra nuku érted én meg basszus onnan jöttem (lakot területen bellül kb 50-60nal)micsinál a hülye kifordul elém . Én mind az állat satu első-hátsó moci popsija jobbra kitört alig tudtam megfogni mert egy kicsit nyálkás és csúszott is. Hát duda nuku de azért helyette tíltás! a picsa meg sztem befosott és majdnem belement a szembejövőbe. Mutogattam ő meg nekem még a gecinek áll följebb a kúrva annyát , még mindig remegek azé egy kicsit beparáztam én is. De a legjobban a mocit sajnáltam volna ha ribanc összetöri. Úgyhogy vigyázzatok magatokra Ha nyár ha tél.

Üdv:Go
még 1 valami:

Tudom, hogy a vélemények eltérőek meg mindenkinek más az izlése de olyan ami max 800e ft-ig és 600ccm körüli milyen motort érdemes venni!
Előre is THX

Üdv.:Zsolti
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket és megfontolom átgondolom az egészet még1x!
Még 1x köszönöm mindenkinek aki segített [O04

Üdv.:Zsolti
Tényleg ilyen feltételeknek kell megfeleni, hogy felmehess a pályára?
Majd akkor felmegyek a kezdő csoportal
Aztán majd lesz ami lesz
Ezt ne vedd meg.
Fel se hívd.
Tényleg senki sem szól egy szót se.
És van kezdőcsoport is.