Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az evjarat a lenyeg hanem a modellszam, itt a "F-0024", ez pl, a ZX636R 2005-06 es a ZX6R 07-08 elso felnije.
Az.
Ez nem merev, hirtelen fékezéskor baszott nagyot ránt az utason, ő meg rajtad. Meg különben se belém kapaszkodjon az utas.
milyen másik?orrbakurjalak?bovdenes a kutylungod nem?
ebay-en rendeléskor másik tételt veszel.
10-én meg fizetés faszom kivan ebbe a geci motorépítésbe..pénz pénz pénz és még kúrva sok pénz!
és..onnan tudom hogy 2.-a van hogy ma esélyt kaptam az élethez.....mivel ma volt a válóperem
hónap vége a jókurvanénikéd...2.-a van bazmeg..nem láttad a medvét...?pedig kinn áll a barlang előtt,mernemsütanap
milyen tipusazonos?te miből gondolod hogy a 2004 kuplungkar nem ugyanaz mint a 2005 ös-é?
maj minnyá lesz
Nekem valaki bótolhatna egy lábtartó szettet!
Hát ha lenne a számlámon pénz! Hónap vége van és még 1 hét fizetésig
És típusazolos legyen ám. Meramásik nem megy fel.
hallod kurvafuttatófiupatkány?rendeld meg a titanium color with DARKRED adjusters-t..de most....
hidraulikus kuplungról vélemény?
ezzel mentem a márkák harcán már.....ezzel is 2.03 volt..de ugy hogy előtte konkrét egy métert nem mentem mivel előtte este raktuk be a blokkot...semmi sem volt szokatlan....csak kb minden....fokozatot sem találtam el..mert ugye minden máshol van....no de a csúszókuplung..no az semmit nem ért....mivel szokás szerint 8 at váltottam vissza 1 mp alatt a féktávon...kezdem belátni velem van a baj váltótéren subaruba 4.....636 ba eddig 4.... kéne már az a váltóelektronika...meg egy Zsóóóti hozzá...aki be is lövi rendesen..
Tarts lépést.....
Most elutalol a stricikanegérnek 16500-at őmegrendeli a titanium color with DARKRED adjusters-eset ők utána visszaszólnak hogy igenvan fellett adva akkormár viheted is.
mondtamárhogykapjadbe
Akkor ez a gép harapni fog pályán!
öhlins
lassan 5 hónapja egy pofon sem csattant el
Csajom megmondta hogy vagy ő vagy nem!
Ritka az RR kíváncsi vagyok összesen hány darabot dobtak belőle piacra! Főleg a 03-04es típusból! Futóműve milyen a simához képest?!
nyilatkozzá má mulya mer ugy taknyántenyerelem stricit megin itt fogja mutogatni a kibaszott fogröntgenjeit.
én is Zsófit.... azóta állandóan tiltatja a 6.-at
ja..és 3000 től elindul a motor...nem sokköze van a 636 hoz...de..ugyanugy néz ki..dupla injektorsor...még a légszűrőház sem stimmelt..de abból is lett 6rr...mérénilyenkurvaügyesgyerekvagyok