Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nekem nagyon nincs elfekvőben semmi motoros cucc.
Vagy van egy Suzuki Swift csomagtartó tetőm, ha érdekel!
Passz nem tudom már mennyiért vettem. Mit adnál érte?
Naná, hogy érdekel, az is cserés lesz!
Mennyire gondoltál az árában?
Szerintem is elég.

Van viszont egy csomag szinteres ferodo hátsó fékbetétem ha érdekel eladó.
Köszike!
jó reggelt skacok mi a helyzet ,
Az irányítással nekem sem volt eddig gond, meg nem is szitált egyszer sem be a motor. Csak jó ha van alapon gondoltam, hogy teszek fel rá.
Az elejét én mondjuk nem is nagyon szoktam emelgetni.
Na majd még gondolkodok rajta.
Szerinted a fékolaj cserére, elöl-hátul, elég egy fél literes fékfolyadék?
Szia

Nincs kormánytelóm, de néha jól jönne, de nem vészes ennélkül se az irányítás. Nekem pl még nem szitált be egyszer sem csak amikor kiemeli az elejét és nem egyenesen teszem le akkor jóljönne
Jha, és innen gondoltam a vásárlást.
www.kormanylengescsillapito.co...
Hali Rolee!
Nem emlékszem már rá, de a te motorodon van kormány lengéscsillapító?
Én gondolkodok rajta, hogy vegyek egyet a következő szezonra.
Szerinted érdemes?

Többieknek mi a véleménye róla?

Legyen már meleg!
Jól van köszi. Nem számítok egyelőre semmire. Majd kialakul.
nekem még nem volt ilyen bajom..nekem mindig a pofámba villog a váltófény...pedig legmagasabbra van belőve
Gyermek jól van ddt?
féket adni nem fog arra ne is számíts....esetleg az utcát fogod jobban utálni..
jövő héten majd kereslek akkor
okay.ha mühely felé járol jer be....ha gödön megyek át bemegyek én-bár te sose vagy ott,mindig csak a szomszéd
létezik hát
de kifejthednéd valamikor bővebben
van egy uj oldal..létezik még a websiteotok?mert fő kéne rá kerülni..nem ok nélkül.
Szeva Joe

Mikor tudjuk lezárni a tavalyi biznict?
hát ja..gumit CSAK Briantől.Legutóbb fel lett rakva egy Bridge aminek semmi de semmi típusjele nem volt feltüntetve..Brian is csak egy kérdőjelet rakott rá
namármost..mondom mit birt ki a gumi:1 db komplett zx kupa melegitőedzésestül időmérőstül versenyestül..aztán :még egy verseny ugyanigy...majd jött egy lime parti...aztán Zsófi elmotorozott ugy 2000 km-t utcán...aztán jött egy komplett verseny/márkák harca/....majd párszor elvittem kerekelni a motort,hogy jol aludjon....majd jött egy Donovaly.....még mindig az van a motoron...Jaaaa:15 ért vettem ezt a gumit..
na ezért..esőgumit pedig ha szerencsétek van akár 30-ért kaptok párban nála..
mondjuk jo lenne ha azt nem nyúlnátok le mert én szeretem a vizes versenyt.sőt..az a legjobb
Köszi kb ilyen árban gondolkoztam.
Nála próbálkozz. Bár 8000Ft-os gumit nem fog adni. De talán kapsz egy pár 90%-at 40-ért.
nekem nem kell feltétlen újnak lennie. csak olyan 80%os legyen. ilyen százalékkal vettem a mostani dragon supercorsámat 8000ft és 8000km után most érte el jelet.
Egy szutyok continental esőgumi is 35000 újan.
Valaki tud adni egy linket ahol találok értelmes új és használtgumikat?
Köszönöm