Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

há..a Mátkám és Hugicája
De szarul megy neked Joe bácsi ...
nem sok konzekvenciát vonhatok le...mentem vele két db topspeed mérést Ogre-orange jóvoltából.erősbazmeg.de ugy le volt áttételezve,hogy a féltávon lekrepogott a 6. asszem .a módba volt kapcsolva de én azért jobbszeretem a 6-ost...azt lehet ide-oda dobálni..De!készül a 2012 es project.Zx 10 RR by crazyMotorsport Team mostmár igy sok év után kipróbázom az 1000 es világát.majd elválik..eldobom ..vagy eladom..vagy megszeretem.
Szia Joe!

És milyen a big-bang R1?
Kérdem ezt egy olyantól aki hobbiszerűen versenyez egy 636-tal,de soha nem láttam/olvastam,hogy panaszkodtál volna,hogy már kevés,gyenge,stb-stb,...

Milyen volt az R1 hozzá képest?
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú Én is
ilyen csajokkal kellett tegnap szaunáznom ...amig rengett a föld
Én se tudok rosszat mondani róla. 2005-ben nem nagyon volt jobb hatkilós, meg ha 1-1,2 millás árkategóriát nézed még most sincs. Vegyél egyet neszarozz!
Strici!
a kért galéria fenn..best of.... nézegesd végig..és ti is..
srácok a 98-99 zx6r tankja teljesen ugyan olyan mint a 00-01esé? tudnom kéne hogy felmegy e rá
a fék olyan lassulós ja..szélvédelem ellen jobbha bebujsz és nem állva kerózol mint ez a hülyegyerek....
alkatrész nem kell hozzá hacsak nem rúgod szét a váltót..mint ez a hülyegyerek..
2.27..na tényleg irány fejlődni...mondjuk evvel fogsz tudni ...mert a Mátkám is 2.17 et köröz..őőőőőő..nnni.döööni is tud vazze....mondjuk tibi is tud....deénazé őtet
Majd megkeresem nektek a linket , egy kis oldalon találtam rá :) Bankos a motor sajna , macerás kicsit kiváltani , de állítolag megoldja a tulaj ;) Sajna nem kawa zöld :) Kipuffot nehéz rá szerezni ? GP re gondoltam , szeretem ha hangos :D most gyári van rajta ha jól emlékszem... meg halottam olyat hogy kilehet vezetni oldalra csövezéssel , elgondolkodtató :) Egyedi az biztos....
Teljesen igaza van! Azt én is csak ajánlani tudom!
Nekem is olyan van!
Ha van link a motorról szívesen várjuk...hátha tud valaki innen valamit róla!
vedd meg roleeka gépét! igaz 2002es de kényelmes jó a szél védelme kilóméter órát is jól látni napsütésben is ráadásul faxán is néz ki http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-4386502
Szélvédelem egy bubis plexivel megoldható, 2005-ben a legerősebb de ami fontosabb legnyomatékosabb 600-as, a drága alkatrész meg egy röhej ha a Honda vagy a Yamaha árait nézzük. CBR600RR-re 75000Ft egy üléspúp. A műszerfallal sincs semmi.
Annyit halottam róla és olvastam , hogy bivaly fékei vannak , legjobbak a kategóriába , meg állítolag a legerősebb gép is... de rossz a szélvédelme a kicsi fejidom miatt , kényelmetlen a gép , mert szinte egy nyers pálya motor fellámpázva :D Na meg hogy drága az alkatrész és nehezen látszik a digit műszer fal nappal :S de azon kívül kib.. szép gép ;) Én inkább túrázásra használom és csak évi 1x 2x tévedek pályára majd vele :) SV vel Hringen 2:27 volt a köröm , de sok maradt bennem , kezdő vagyok még :)
Egyet már elvittek az orrom elől , de ha minden jól meg szerdán kipróbálhatom a kiszemeltet :)
kuvanyád csókolgassad vazze...
Dobtam egy mailt Crazy
ha mész majd a zx 6 tal akkor ez megfordul..többé nem akarsz majd menni r6 tal és cbr-rel....
Sziasztok.
Szeretnék venni egy 2005 ös 636 os ZXR-t. Tudnátok valami infóval , tapasztalattal szolgálni a gépről ? Sv 650 em volt eddig , és sorosra fáj a fogam , CBR el meg R6 al mentem már de zx el még soha.
Minden véleményt és tanácsot örömmel veszek ;)
Üdv
Akkor valószínű egy kicsit régebb vas lesz. Már megszoktam azt ami van és hát jó lenne kicsit nagyobb tempót és más stílust is kipróbálni
Oksi, köszi!
Igazad lehet, ebből a pénzből megvan a tavaszi olajcsere...
Sok!

Erre egy fillért se. Hacsak nem akarsz beleőszülni és adósságba verni magad mire rendbe rakod.

Ha három kilód van motorra, vagy vegyél egy kicsivel régebbit ami még nagyjából egyben van, vagy várj még egy évet spórolj hozzá még egy kicsit, és addig hajtsd ami van ha van.
Hát ahogy gondolod. De ahhoz hogy olyan törött motort fogj ki amivel késöbb nem lesz bajod nagy szerencse kell.