Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi akkor már kaptam us választ a kérdésemre.
Kössz a linket. Meg is veszem.
Hali fiúk erröl a fajta Gumirol van valami tapasztalatotok? Az enyém már nemsokat fog bírni idén és szeretnék betankolni még most De ha van valakinek Power pilot2ct vagy dragon supercorsa akkor várom az ajánlatokat. és ha lehet képet ha esetleg van a gumirol.
Elöre is köszönöm.
Vagy vigyem be valamikor hozzád és megnézitek ott?
Én nem barkácsolok.
Ugyanez a problémám, lehet azért mert ugyanolyan a motor, de lehet azért mert egyikőnknek sincs gumicsuklója. A tavasszal én is keresek erre valami megoldást. Vagy olyat amit linkeltél vagy nagyobbra cserélem azt a kereket amiben a markolatnál fut a bovden. Az utóbbitól nem lesz nagyon "gyorsgáz" de lehet pont elég lesz ahhoz hogy egy mozdulattal tudjak nyélgázt húzni.
Az mi az?
az én motoromon a gáz útja kb fél fordulat. Ha alap állásban ráteszem a kezemet, csukló ficammal sem tudom teljesen lenyelezni. A probléma ezzel, hogy a motor erejét pont ott veszítem el ahol a legerősebb. Magas fordulaton. Mindenképpen veszek egy gyorsgázt, csak nem tudom milyet és hol. Lehet kapni 56000-ért, meg 5000-ért is. Az egyik kell a fasznak ennyiért a másik gyanúsan olcsó. Tehát a kérdés az volt, hol lehet venni.....
nekem mondod, a csizmámba halak úsztak amire hazaértem Pécsre
igen? majd akkor figyelmesebb leszek, mert azt szoktam olvasni rendszeresen
Ebben az évben jó lenne kimenni a ringre aegy kawa napra minimum de tavaly az összes kawa napon szar idő volt
A kawa.blog.hu-ra fel szokták rakni a versenyes beszámolóimat.
Én is. Tibinek blogot kéne vezetnie
Ahogy gondolod.
Én mindig élvezettel olvastam a nagy csatákat
Na jó abbahagyom a seggnyalást
A végén még elérzékenyülök. Köszönöm.
alig várom a beszámolókat!
Minden esetre már kezdenek hiányozni a pályanap beszámolóid
Majd meglássuk.
Hát ha ezzel még pályázni akarsz akkor ne görgözess mert küzdeni fogsz kurvára a kanyarban mert nem lesz olyan tökéletes mint a gyári.
Nekem is. De a hátsó nyomott lett. Én nem görgőztetem. Ha sikerül párba cserélni akkor fekete lesz. Nem költök színterezésre. Ha csak a hátsót cserélem akkor még meggondolom.
Fasza lesz mondjuk nekem tetszett az arany felni