Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem élni fogok az ajánlattal. Előre is kösz! Már csak apróságok kellenek.
Téyleg ddt! Esetleg ha bármire szükséged van ebayről a motorodhoz nyugodtan szólj
Elvileg ennek annyi a haszna, hogy esés esetén nem kell egy pár ezer forintos sérülés miatt trélert hívni. Versenypályán két-három ütés és folytathatod a versenyt.
Nem egykönnyen. Ilyen nem fordulhat elő mert Amerikában egy baleset után csődbe perelnék bármelyik gyártó céget.
Nem.
Kíváncsi vagyok az /ellen és a mellette/ érvekre .
Nekem a Z750 en is F-0024 a modellszám csak a tengelyátmérő vékonyabb.
Hi all!
Szerintem pont,hogy rosszak a felhajló karok,mert ha pl..hirtelen fékezésnél kinyújtva hagyod az ujjad és rámarkolnál a fékkarra az meg felhajlik akkor van a bibi
Jelzem még nem próbáltam ilyen karokat nem tudom mennyire könnyen jár felfelé
Skacok had kérdememg mé jó ha felhajlik a fék vagy a kuplung kar hiszen ugy is letörik a picsába ha eltaknyoló nem
Kösz Strici várom me nem tudok ide elesős -felkelős meg hasonló izzirájderes videnyót fölfelétöttögetni .
Uram a bankszámlaszámomat tudja ha jön a lé rendelem a cuccot!
16500ft
ddt egész megemberesedik mióta apa lett....
Hali. Ez mipénz forintálissan?
1000RR-ről is levették.
Ez a hidraulikus kuplung csak arról szól, hogy nézd má. milyen műszaki megoldás. Egy nagy faszság amire a világon semmi szükség.
Mén tán nem? Ha egy magamfajta tikmellű, spárgakarú ember elbír a bovdenes ezressel akkor nehogy már valós szükség legyen rá. Jó tavasszal a városban fájdogál a karom de 1 hónap és olyan mint az acél. Vagy valami szürkeöntvény.
. .
Felesleges. Buziknak való.
Asszem 2000db van összesen.
Egyre jobban bejön ez a piros cucc.
Azt hittem nekem szólol.
Pont a típusazonosság volt a téma.
?! miert, azt ki mondta?
az kemény ügy.
Hülye azért nem vagyok.