Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor határozottan a köridő mérő indító és leállító kapcsolója . Remélem minél hamarabb összeáll a motorod ,hogy áll a váz projekt ?
Lehet :)
Nem volt még szerencsém kipróbálni, mert a kapcsoló itt van az ágyamon, a kormány a kukában, a motor meg darabokban :)
A köridő mérő indító/állító kapcsolóra gondolsz?
A jobboldali kormánykapcsolón az a Start/Stop kar mi lenne?
rám számizhatsz , ,
Minek nekem ellenség ha ilyen barátaim vannak Na ja nekem még nincs is komplett bör rucim csak kabát ugyhogy szerintem egy jó meleg gatyát készenlétnek elteszek a tasiba
Szia, megnézte tetszik neki. De mivel hitelt akar hozzá intézni ezért nem foglalózta le. Ha komoly a vevőd akkor jöjjön nézze meg és leboltolod vele, neked meg jóáron megszámítom
Az gáz akkor maradt a marcsa ,
A kérdésed jó ezt én is meg szeretném tudni nemám aztán sima börruciba mennénk oszt odafagynánk .
Hát én két napja egyedülálló lettem 2év után ugyhogy legfeljebb valameik havert hoznám, maga a végcél az hideg hejen lenne? már csak készülödés végett, nemám alábecsülöm a ruházatot.
17.000 be volt a kettő. Remélem eltudok menni bocs eltudunk menni ,mert én anyukával mennék tuti
Ez nagyon durva. Kemény meyyi volt a súly meg a kar? énis akartam rendelni de elnapoltam kicsit a lóéhiány miatt. Te mész majd a Stricitúrára?
Dáriusz itt a kért kép a karokról .
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Szeva mindenkinek
Az durva :)
Hozzám meg közelebb van a túrának a legtávolabbi pontja is, mint Budaörs:)
Pár kilométer csak az eltérés, de néztük múltkor, hogy Lomnici-csúcs közelebb van, mint a Prem1er Outlet :)
akkor majd küld az infót csak nekem elég sok ez, mert ha roleekának 483 akkor nekem 100 al több. Bátaszéktöl asszem annyi Pécs. majd kitalállyuk
1 napot jó lenne ha ott tudnánk aludni! ..hogy mikor? passz! ahogy 20 fok lesz bően indulunk!
Hány napra tevezed a turát Srtici. meg ha van idöpont lehet engem is érdekelne
hellllló
Reméltem is!
Ez engem is érdekelne.
Még megvan de holnap jön valaki megnézni ha nem kell neki akkor megvan. Szólok hogy mi a helyzet ha megnézte.
Hi !

Megvan még a géped? Lenne egy kapás rá ha aktuális!
1mm fal vastagságú sima vas cső-ből. Le akartam mérni a súlyát csak el felejtettem de max 2 kg.
Feb.28-ig ki kell váltanod a licencet. A nevezés még nagyon messze van.