Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

máshol meg 3
Ja és csak itt fórumon 6000E ft!
ez igaz... esetleg kérdezz rá Joenál... Nem igazán akarok addig semmit mondani amíg nincs itthon nálam a gép...
Sziasztok! valakinek tengelyvédő? 03-04 re van egy pár alu és egy pár műanyag. 6000Ft mindent tartozékával amivel felszerelhető!
Akkor éppen itt az ideje, hogy eláruld. Nem vagy te buzi, hogy titkolóznod kelljen.
többet mint az előzőhöz... Én is ezt kívánom magamnak...
jah értem akkor sok sikert az új bringához
még nem fedem fel a kilétét... Most Crazyjoe kezei alatt van és úgy néz ki hogy ebben a hónapban nagy bejelentést fogok tenni és bemutatom.
Nyugodj békében Vitya

Részvétem a gyászoló családnak
Én csak most értesültem a balesetről! Őszinte részvétem a családnak és minden motorososnak!
milyen mocid van?
Most értünk haza. Hihetetlen, hogy ilyen helyen ér véget egy emberélet.
Sajnos személyesen nem tudok elmenni a megemlékezésre de itthon ha hazajövök melóból gyújtok egy gyertyát érte minden féle képpen.
És ha lehet ilyet írni és nem bántalak meg akkor várom a vizsgálat eredményét,mert tényleg vannak olyanok akik csak találgatnak.
Várjuk az infot. köszi
Én sajnos majd csak akkor tudok kimenni a helyszínre ha elkészül a motorom, de mindenképp kimegyek majd. Várjuk az információkat...


Janou
Nagyon sajnálom Tibi.
Részvétem.
Köszönöm mindenkinek a részvétet és ha úgy gondoljátok hogy szeretnétek megemlékezni rá a barátai ma este 7.30-tól csendes megemlékezés lesz a helyszínen:(((((
Továbbá a találgatások és a sok félinformáció miatt majd a forumokon a vizsgálat eredményéről teszek fel információt...mert nem minden ami látszik, nem sebességfüggő volt a baleset, csak sokan előre találgatnak:(( Kérek mindenkit hogy ezt várjátok meg! köszönöm
ezt nem is lehet...
egyszerűen nem lehet napirendre térni efölött....
Este Mujával néztük a videot, s..........
Ez annyira borzasztó!
...még mindig nem hiszem el.....
sziasztok még mindig eladó pályaidom olcsón kawára:)
a postát én fizetem!vagy személyesen mosonmagyaróváron 60 rugó de alkuképes:)
30 605 6883
gabor8181@freemail.hu
Nekem is volt ilyen a Kilencesnél, szétszedtem a kapcsolót, kontaktspray-vel befújtam mindent, még a csatlakozót is, és jó lett.
srácok ha a refim jó de a fénykürtöm nem akkor a hiba a fénykürt kapcsolóban van vagy a relé? valaki azt mondta hogy relé egybe van a refiével ha refi müxik akkor relé kizárva.. megkéne csinálnom mert műszakin nem megy át
köszönöm
Tudom már sokan mondták, köztünk én is, de még 1x Fogadd Őszinte Részvétem!
Két éven belül Ő a hatodik...
Csak most olvasom mi történt,egyszerűen hihetetlen

A gyászoló családnak,barátainak és ismerőseinek - Fogadjátok őszinte részvétemet!