Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a felajánlást, de ennyit még nem tudtam összespórolni
300.000-ra gondoltam
Most miért kellett lelőni a poént?
Az jóó és ilyen bizniszt tudsz még esetleg?
Ez igaz! Ha a héten nem hagy itt a gyerek foglalót nekem akkor csütörtökön beviszem hozzád
Vedd meg az én motorom, jobban jársz erre nem kell költeni semmit se és még fiatalabb is http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-4386502
Minden hiányzik, semmi nem indítható, nincsenek papírjai, ne vedd meg.
Környékére se menj, és még csak ne is gondolkodj rajta. Olyan olcsón meg nem hiszem hogy odaadják amennyit adni lehetne érte.
Szasz Dáriusz a pár gumma nekem 30.000 volt első 90% a hátsó 98%-osan vettem .
elvileg a jobb is fentvan csak az asszem törött volt...
szóval adott ez a motor : http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_6_r-4367432
Még valami, ha a tengelykapcsoló(kuplung) kiemelő tengely körbeforog és ki tudom húzni akkor mi lehet a probléma? Tudom így látatlanban nehéz de hátha valaki tudja
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, adott egy 2001-es Kawa ZX6R
Kellene hozzá:
- bal motoroldaldekni
- oldal idomok

Tudom, hogy ez nem apróhirdetés csak egy körülbelüli árat ha tudnátok mondani, ugyanis vásárlás előtt állok és ennek függvényében szeretnék alkudni
Párszor már mondtam hozd be.
Ne pazarold rá a pénzt. A Tied még nem igen ismeri az öngerjesztő kormánycsapkodást.
Oké, kivárom valamelyik keddet, hogy összefussunk.
Következő kedden jössz fel, vagy csak az azutáni héten?
Hm minden második hét kedden Pesten vagyok de postán is feladhatom. Teljesen új bontatlan csomagban van
Megegyeztünk, köszönöm!
Jársz valamikor pesten, vagy marad a posta?
Ja, egyébként ez új fékbetét?
Mit szólnál 6 hoz meg egy sör?
Tiédre felesleges.
Kis átépítéssel talán felmenne!
Néztem ferodo betétek árait, és 5 és 9 ezer között mennek.
Mit szólnál 7e-hez?
Jóreggelt goo bácsi. kipihent vagy? Ami neked fent va a motcin gumi az mennyibe szerezted?
Ez nem jó az én daewoomhoz
Kp?