Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pls küldd már el nekem is... Hadd kukkoljam meg

tunderlalaboss@gmail.com

Köszi
Végre én is segíthettem !
Brutál!

Megy a ninjámra!
Átment a kép? Mi a véleményed?
10w40
Figyelem! Az apró rovatban hírdetett 2007-es ZX6R 1.250 eFT-ért (Kenderes), a tulaj elmondásával ellentétesen SÉRÜLT VOLT (VÁZ-FUTÓMŰ-IDOMOK)! Én ma feleslegesen utaztam miatta 700 km-t! Ezt azért írom, hogy más ne járjon pórul!
zdobrotka@citromail.hu

Köszönöm!
Zdobrotka ha adsz egy e-mail címet akkor megpróbálom a feliratot átküldeni ok.
Aha és milyen specifikációval 10w-40 v 20W-50 ?
Igazatok van, tényleg a REPSOL Sintetico 4T a legjobb választás!
Abból a matricából én is kérek!
Én a mociba csak MOTUL 7100 oilt rakok mert ez nekem rohadtul bevált. Úgy vettem észre,hogy nem eszi 5000km-t tettem meg a vassal az oilcsere óta.
Köszönöm az infókat. Janou84 sajna nem ahhoz van matricám hanem a Ninja feliratot írattam át eredeti Japoval japánra. Ezt szeretném megcsináltatni matricába. De tudom,hogy sokan azt fogják mondani ,,ez a busát utánozza" de én leszarom mert tudom, hogy mi van odaírva.

Nem tudom ti,hogy bírjátok de énnekem elő kellett vennem a gépet tegnap és ma is mert nem bírom már moccizás nélkűl

Üdv mindenkinek: Go
Én Castrol Actevo X-tra 4T olajat vettem bele 10W40 akciósan 2400ft/L
Esetleg a MOTUL 7100 4T 20W50 ?
Ezt mondom.
Annyiért nem kell.

5100-ből a 4l 8890.-
Az meglehet! Csak a 4L kerül 19.000HUF-ba!
300V a motul egyik csúcskategóriája.

Szerintem nekünk több mint túlzás.
Messze nem használunk ki egy ilyen drága olajat.
Késő!
Má hazaértünk.

Motorosok nem voltak, ezért valami vadidegen bandával kellett pálinkás, boros, whisky-s rettenetet vedelnem a 38 fokos jakuzziban.
Hülyék! Mé nem jöttetek?
Értem!
És a MOTUL 300V 4T Factory Line 10W40 ?

Csakis MOTÚÚÚLL!
MOTUL 5100 10W 40
Érdeklődd meg ott ahol én is csináltattam.

www.motormatrica.hu
Hello!

Nekem Motul 5100 10W40 van benne és 6000 km-enként cserélem Azt mondják jó minőségű és nem is drága mert 8 890 Ft-ból megvan a 4 liter.
A gyújtáskapcsolóra szeretnél csináltatni? Nekem is kellene olyan, mert az enyémen is szét van kopva az irás. Mintád van ami alapján megcsinálják? Megoszthatnád velem is és akkor én is csináltatnék