Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.lezerpont.hu/
sztem itt! ohh..lehetne már tavasz!
én Castrol R4 et használok ujkorátol.most 50 000 van benne hibátlan.7000-ként csere!
Hali srácok
Tudna esetleg valaki mondani egy e-mail címet ahol küldött kép alapján tudnak matricát csinálni.

Üdv:Go
Csak nehogy egyszer elmenj a motor mellett, mert azt hiszed egy kupac kosz.
Sziasztok!

Megkérdeznélek benneteket,hogy milyen tipusú/márkájú motorolajat ajánlotok,tanácsoltok,javasoltok 99-es ZX-6r és szintén 99-es ZX-9r Ninjakba?

Köszönöm segítségeteket előre is!
...a kosszal mi a gond? ...legalább látszik, hogy nem csak idényben használom.
...no, szerencsére, csak az aku töltő halt meg/öreg honvédségi töltő/, amikor felcsavartuk a voltot, + az ampert, nem a computer, bár nagyon ijesztgettek vele.
Veszek egy új aksit, már itt volt az ideje... a riasztókat meg kiiktatom.
Szia pajti!

Vannak itt borulások, meg borozások meg baromkodások, ezekhez nem tudtam hozzászólni. Viszont, ha küldessz egy e-mailt akkor már beszélünk is. Jövő tavasszal újra kell találkoznunk és valami előnyösebb képet kell csinálnunk, mert ez erős. A maffiózó bowling golyó, nagyjából ez jön le az arcomról.
Barátunk nem csinált az ég világon semmit, amióta szegény CNC gépkezel alig tér magához. Milyen áron volt a fektinél? A motor styling-nál van 9 900Ft-ért.
Szevasz!
Rég dumáltunk, sikkerült haverodnak csinálni emelöt?
Nézegettem néha a fórumot nem írsz-e, de soha nem láttam, hogy írtál volna!
Nézd meg az adatlapom!
Csáó
Jah vagy valahol zárlat van nézd meg nem mindig bassza le a biztosítékot.
Aksi megadta magát 100%
Hétvégén majd kiderül, hogy az akku volt-e. Addig meg ne kezdj el aggodalmaskodni, egész nyáron nem aggasztott az 5 kg kosz a gépen.

Srácok, ha valakinek kell matrica ajánlom a motormatrica.hu-t, tökéletesen egyezik a gyárival az övék, azt hogy milyen minőségű, az meg majd kiderül. Példaképpen: gyári ninja matrica az én gépemre 9 000 Ft egy oldalidomra, náluk kettőt kaptam 1400 Ft-ért, szerintem megérte.
MEGKÉRDERZEM az asszonypajtást Talán szombat De kocsim sincs
Nem hinném, hogy a gépnek baja lenne...

Tedd üresbe, lehet jó lesz!

A bikázást meg komolyan mondtam.
Autó mellé tolod, összekötöd és indítod.
Tutira be fog indulni.
Hétvégén már valszeg új aksi lesz, úgyh. azzal nincsen gond.
A kérdés igazából arra vonatkozik, hogy valszeg pont teljesen feladta az aksi, vagy sérülhetett valami, és ezért nem villan fel a műszerfal? ...mert tegnap még azért az felvillant, a beindítási kísérlet előtt.
Bikázd be egy autó aksiról.
...ja, először észre sem vettem, hogy Dani az egyik fél.

Ma megpróbáltuk beindítani a gépet, úgy, h. közben töltő van rajta, /de erősebb mint a hagyományos töltő/, mert már feltölthetetlen az aksi, de meg akartuk nézni, hogy az egyik izzó kiégett e, meg amúgy is járjon egy kicsit a motor. ...na az eredmény az lett, hogy a számítógép sem villan fel. Megnéztük az összes biztosítékot... semelyik sem ment ki. A kérdésem az lenne /főleg azokhoz, akik értenek az elektromos dolgokhoz/, hogy ez valszeg csak annyit jelent, hogy az aksi, a nagyobb áramtól végleg kimúlt, vagy lehet komolyabb probléma is?
Köszi szépen
Nekem is nagyon gagyinak tűnt, kösz a segítséget.
Sziasztok
Valaki nemtud az én fajta kawámra duplabuborékos zöld szinű plexit valahonnan? Nézegettem képesmotoron és lenne rá duplabubis de csak átlátszó, füstszinű és fekete. De nekem zöld kell!
Valakinek lenne kedve péntek vagy szombat napközben vagy este egerben forraltboros, termálfürdős, motor nélküli találkozóhoz?
Ez valami gagyi cucc lehet.
Még kormányvégsúlynak is olcsó.
Üdv Roliikirály!

A főnököm egy fasz, sok a meló, jó a lóvé, jó a céges autó, van occsón benzin, más semmi extra.
De igen, beválni látszik.
ez nem bukogomba. ez kormany vegsuly