Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

nincs valakinek 2002 es évjáratú zx6r 636 os ninjahoz szerviz kézikönyve vagy felhasználói kézikönyve elektronikus formában. Ha valakinek van és elküldené e-mailben azt megköszönném.
email: roland.batai@gmail.com
Persze egy link sem ártana:

http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Srácok!

Szerintetek ez jó lenne a gépemhez? Valami pici, fekete, elegáns gombát keresek és ez pont beleillik az elképzelésembe, csak gyanúsan olcsó. Kinek mi a véleménye?
Esetleg, ha bármi miatt nem sikerül valami vagy problémád van velük, nyugodt szívvel ajánlom a MAMMI-t, a legjobb motoros iskola, jóban vagyok a két motoros oktatójukkal, szerintem a legjobbak az országban.
Felkapartam ott ahol végződött a csíkom és szép lassan elkezdtem lehúzni, csak az a trükk, hogy tényleg nagyon lassan kell, különben elszakad és lehet megint kapargatni, aztán van amikor nem akar egykönnyen feljönni csak kenődik.
Nekem még kevesebb időt mondtak a motoros boltban. Most már ebből is tanultunk. Hallottam K. Danitól, hogy volt egy közös produkciótok.
Kawatti ,hogy a picsába szetted le a fehér felnicsikot? Nehéz volt?
...azt azért nem gondoltam volna, hogy 13 hónap alatt lenyírják...
Csigavér
Gratulálok!
Melyik iskolában csinálod?
Ezt kérdeztem még annak idején, hogy nem hallottál-e arról, hogy a riasztók megölik az akkukat.
Fiúk!

Meglett ma a kresszvizsgám
...úgy néz ki az akum teljesen feladta a harcot a riasztókkal, és az állandó töltögetéssel...
Milyen akut érdemes venni szerintetek? ...és ami a legfontosabb, mennyiért?
Hello Zöldvérű Tesók!

Hova tünt mindenki?
Faszom, kezdem unni, kurvára hiányzik a vasalás. Mindennap benézek rá, de... áááá. Ma is lehetett volna tekeregni egy kicsit, de helyette itt kell ülni a kurva gép előtt
Perec! Van már váz?
ZDobrotka! Bevált az új munkahely?
Hagyd abba a hólapátolást.... nem jó az a hó semmire....minek lapátolni...
ma részegen eladtam a póni rometem... és rákölthetem a ninjááááááára.....
Nem...
Havatlapátolunk.
Értem!
Köszönöm!
hát hogyne.keresztbe toljuk a havon...
Mi van?
Mindenki túrázik?
pszt! mán aluszik
Héé , a Ninjááááááák nem szeretik a mínuszokat!
arohadék.az enyím meg kint van a minuszokban....
Nekem még szponzort kell találnom a téli rendbetételhez.
Addig itt pihen mellettem.... a szobában... 23celsiuson....
az enyém mindent megkapott 50ezer alatt de kutya baja.istenien ketyeg ,pedig gyilkoltam istenesen.ha átlagosan használod tuti a 100000.mondjuk karban is tartom és vigyázok rá...