Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na de melyiket?
a zöldet sztem eladhatta már mivel nincs fent már a hirdetés és baszik az emailre is válaszolni.
hát..az átdobós dolog annak tűnik...
mitörtént?perec vot?
csak beférkőzött idénre még egy közúti high side...szerencsésen kiviteleződött.JAPO-nak nem annyira
Szeva írtam emilt.
Ezt régóta hirdeti a srác!Debreceni tavaly voltam megnézni! Jónak tűnt de nem néztük át alaposabban!
Janou,nézz körül itt,hátha...
https://www.otpbank.hu/merkant...
Ilyenkor kell csajozni

Ha meglátják a felkötött kezed akkor kitör belőlük majd az anyai ösztön onnan meg nyert ügyed van (csak asszony meg ne tudja)
Aggódni nem aggódom.
majd jövőre lemész 2 alá ne aggódj
Ez volt az én elgondolásom is. Bár jobban érezném magam ha a verseny közepén 2db 1:59-es kör után zakózom el nem pedig az időmérő 30-ik mp-ben.
nem baj, jobb így mint ha szezon elején taknyolsz el és lecsúszol minden pályanapról
Szerintem is sok lenne neked. Látod még egy magamfajta őstehetséget is megtréfál néha.
jól van, bepróbálkoztam

amúgy nekem erős lenne egy ezres, megszoktam hogy a 6-oson néha rántok neki nyélgázt lehet, hogy ez egy ezressel nem lenne jó ötlet
bazzeg belőled jó üzlet ember lenne

gondolkozom még, ráfizetek két százast és felőlem ok
Ráfizetsz 8 kilót mehet a csere.
arra odaadom az én hatosom, te meg nekem az ezredest

Bazzeg, hogy kihúznám maga a nyeregbe, hogy ezzel karcolt a nagy ddt papa
Nyugi egyelőre nem adom senkinek. Lehet beszámoltatom egy beragadt 08-ba.
Kabbe Tibi, nekem meg drágán adod, mert ráteszed a macskakaparásod
hát jah azt mondom még ha tuti állapotban lenne akkor megérné...
Ennyiért odaadom az ennyimét szép gyári idomokkal. Sokkal több sérülés nincs rajta. Idióták ezek.
és mit szólsz ehhez a kettőhöz amit előbb tettem be. Igaz mindkettőt újra kell fényezni de azt leszámítva?
sztem ezt hanyagold...múltkor lestem hasznaltauto.hu..ott volt egy két jó vétel.
csak ilyen áron már kapok olyat is ami elvileg nincs összekarcolva:

1

2