Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a piramis játék akkor ér el az ilyen kisemberekhez mint mi(tisztelet a kivételnek) amikor már nics olyan hülye akit belehet palizni. Mi lennénk a sor végén, tehát nekünk lenne a legkevesebb esélyünk.
Bicikligumi is játszik?
Nekem is van egy Metzrelerem hátsó Lyukas de az nem kell a nyertesnem tudnia .
Akkor zajlik az élet Muja.
Fogjuk rá.
nekem van egy használt avonom meg egy öreg szar pirellim, beszállhatok alád Muja?
A faszom... Ezt nekünk kellett volna kitalálni..

Minyá megcsinálom ingyengumival..
jobban vagy?
Piramisjáték.
Hát az sajnos "lehet".
nincs ezzel semmi gond, csak ahogy már írták az üzenőfalon is... ez már el van döntve ki viszi haza. Pl. Az igazgató kicsi fia vagy valami hasonló
Minden fő után, akit meghívsz, és regisztrál, kapsz (virtuálisan) 10-10 liter benzint, amit aztán a játék végén meg is nyerhetsz. Persze ez le is van írva az oldalon. De úgy látszik, csak a ZX6R-eseknek nem tetszik a játék, a többi fórumokból már sokan regisztráltak. Elnézést, hogy ajánlottam egy nyerési lehetőséget, én úgy gondoltam, érdemes 2 percet rászánni a dologra 200 liter üzemanyagért, bár nyilván tisztában vagyok vele, hogy a nyerési esélyek minimálisak. Többet nem fordul elő, ZX6R-es társaim.
Köszönöm Bocy! MÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
10L benzin? Hú bazmeg azért az emeletről nem sétálnék le. Nem koldusok neteznek itten. (Asszem.)
dzsánoóúnyócvannégy Boldogat
Ez nem spam, hanem az AEGON biztosító nyereményjátéka. De ha nem szeretnél nyerni, nem muszáj.
hát még én... semmi jó nem történik velem...
szomorú vagyok.
semmi jó... csak negatív
gratu
Valami pozitiv fejlemény a 2 motor ügyedben?
Jövőre egy crossgép. kx
2 év mulva egy 636, vagy 10 Ninja.