Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csoki mindenkinek!
Megkellene tanulnom motorolni!
noh jövőre ha lesz zx kupa...ki játszadozik gondolattal h nevez és indul?
ha összejön szerezz nekem is baszod
Semmi, se! Kéne pénz az új ezres kawára
mivan buzik
amugy ha megnyomod a "válasz erre" gombot akkor tudni fogja kinek írtad...
Kötekszek, pedig nem is ittam
Csúszókuplung a 03-04 es szériábol csak az RR-en van. pont azért mert az konkrétan pályagépnek lett kitalálva. amikor jön egy komoly kanyar és sokat kell visszapkolni akkorse csusszon a fara. én már teszteltem hogy mien (szándékossan) jobb mintha váratlanul érne. Énis kezdö vagyok ilyen Géppel, de minden rutinossabb megmondhatja hogy jobb ha mindkét fék +motorféket használsz, nemvéletlenül van rajta. pár évnek elkell telie hogy ugyérezd a gépet, hogy tudd hogy mi a sok és mi a kevés. Én nem szeretnék nagyon pályára meni, de azért hogy tudjam hogy mit tudok én és mit tud a gép azért egyszer-kétszer elakarok menni valameik ringre. akkor legalább naggyábol tudnifogom mit nem szabad a közuton. Jóéjt skacok
emberek, ez felmegy 2001es zx6ra is? 05-06os 636ról származik elvileg
értsd jól...kötekecc vazeg
Tisztelet amkivételnek

De a Sorrend hátsó első
Jó éjt skacok.
én minden féktávon első hátsó plusz motorfék...ezt meg se hallottam
Annyira nem akarom ezt a táncikálós filinget erőltetni ,mert tuti hogy összecsattintom a végén és azt nem szeretném .
Köszi a tanácsokat .

Skacok tudom,hogy hülyén hangzik de csináltam egy klubbot az iwiw-en KAWASAKI ZX636R tulajok klubja ezt keressétek mindenki megjelölheti még akkor is ha nem 636- osa van .
Tudom buzisan hangzik ez az iwiw de ha gondoljátok akk .jelöljetek.
Probald ki megy az hatso fekkel is csak vannak akik elfelejtették, hogy van az elsőféken kívül más is a sportmotoron
miko keményebben visszadobálgatod akko kis gázfröccsel lehet orvosolni mielőtt ráengeded a kuplungot...nem egyszerű megtanulni .. de hasznos
LoL be ne csokizz

Nem baj meg kell szokni a váltást, kis hátsó fékkel lehet azért terelgetni ilyenkor.
szokjad az első para...de minél keményebben mész egyre többer lesz ilyen
Hazaérve leültem és remegni kezdtem picit frankón és elgondolkodtam " na bazd meg most ha eldobtam volna biztos ríva fakadtam volna" .
Ja meg megnéztem sunyiba a gatyeszt de hál istennek nem volt vonal kódos , , .
vigyázz vele én így dobtam el a poros úton még tavaly a vasat. Antihopping az thiszem csak a zx6rr-be volt ebben az évjáratban 2005-től van már a 636-ban is és nem egy hülyeség

De a lényeg, hogy megúsztad
Szasztok

Hát skacok én rájöttem,hogy a motoromba tuti nincs
ATIHOPPING KUPLUNG mert beszaratott a kicsike kicsit sokat dobtam vissza aztán igen csak sokat fogott a motorfék ide-oda csapkodás + hasonlók kicsit befostam na őszintén megvalva mind ezt este 6-7 órakor amikor párás minden isten fasza. Hál istennek nem lett baj .
youtube!
Elég meggyözöek vagytok. akkor kicsit kuporgatok és elhozom. Csak ahonnan ez jön ott lesznek még 50páran és aztmondták lehet lesznek jobbak is de azok értelemszerüen kicsivel drágábbak.
Hallot ilyet valameikötök 03 as 636-on?
de most