Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Huhh ez 1 klub? és anyám tudja?
lehetne már 2009.05kb! Sztem minden szaki kérdéssel ford. Dr.Zdobrihoz!
Üdv
üdv a klubban.
Sziasztok zx6-osok
Mától idetartozom én is. Hamarosan teszek föl egy vidit az új mociról. Amugy 490E-ért vettem kell neki egy karbiszinkron és szerintem kell egy új vez.mű lánc is, mert néha valami becsörög benne, vagy inkább csapkod Ja és az elsőfékkel kell valamit kezdeni, mert markolatig lehet húzni. A fékbetétek pedig jók benne, kb 70%-osak. A fékcsövek sem tűnnek pedig öregnek. Ha levegős marad a fékrendszer olajcsere után, annak milyen jelei vannak? Jelen esetben fölmerülhet ez?
Kösz Campos!
Sziasztok! Zx 6R-hez (2008-as) keresek fejidomot, fejidomtartó konzolt, bal oldalidomot, bal visszapillantót, tankot, váltókart, jobb lábtartót.Ha valaki tud eladót ne tartsa magában
tel:0670 947 4830
e-mail:tothtibor25@freemail.hu
Van olyan típus,hogy asztali.
Arra gondoltam...
vicc volt...
Sportmotor a mindenem azokat szeretem a legjobban, de az idén 18000km-t mentem és kb 5-ször voltam pályázni. Túl sokat megyek közúton.
Csak egy 10-dik gondolat jelenleg a z1000.
Első célpont a 10R, ha nem jön össze 636 ha az sem, akkor lehet z1000.
De csakis akkor!
a 2est már lestem én is.jonak hangzik.. Ha sportmotoros vér van benned totál,- akkor nem fog tetszeni a Z....mégha kua jol is néz ki.
Z1000-est nem vennék sportmotor helyett. Magánvélemény.
Ja és azért nem 750, mert azokat félgázzal lenyomom!
Csak, hogy bonyolódjon a dolog, olyan hely kell, ahol az enyémet beszámolnák.

Z1000 is bejön.
Pl:
http://www.hasznaltauto.hu/2286518_kawasak
i_z1000_2003
A Z1000 hogy jön ide? 1,6-ért fix, hogy kapsz a másik kettőből.
Három célpont van.
2005-06 636
2004-05 10R
2003-05 Z1000

Sajnos az lesz, amelyikhez hozzá tudok jutni, mivel zöld színben 1600000 alatt ezek a gépek igazi ritkaságnak számítanak.
Becsüld meg azt a nőt!
Nem akarlak megbántani de a boros palackok nagy általánosságba véve 0.75L-esek!
ha jól tudom az is Kawasaki lesz, de a nagyobb cm3. Olyan mint a boros üveg. Literes.
Rolii! boldog szülinapot!
Mi a következő kiszemelt áldozat a "kis" Ninja után?
Kösz Perec!
boldog szülinapot!
Szeva Zöldek!

Megkaptam a születésnapomra (nov.5-én volt) a csajomtól a legújabb kawasaki terméket. Egy sálat. Annyira új, hogy még a Kawánál sem árulnak ilyet. ( ő csinálta)
De még egyszerűbb ha annyit öntesz bele ameddig el nem éri a max. vonalat.