Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello.sajna csak igy van meg.aztse tudom hol talaltam csak keresgéltem a képek kozott a Google-n (azt irtam be hogy : Ninja 636 2003-2004) aztan valahol kidobta ezt is .....valami amcsi forumon volt 1 csavo jele kent -azthiszem.....
köszi :)
Kb 7000ft-itt miskolcon!
ez a kép megvan neked nagyban?vagy milyen oldalról van?
Megtudná valaki mondani, hogy karbi szinkroozás menyibe kerül kb?
-Szkráccs üdv a klubban
-R.Rolinak boldog szülinapot!
Köszi mindenkinek!
szia Janou84!
Én megbíztam valakit, hogy vonja ki, mert külföldön voltam.
Ehhez kellett:
- meghatalmazás (ha a tulaj vonatja ki személyesen , akko nem kell)
-forgalmi
-biztosítási kötvény
-1800 huf
Még aznap elküldtem a forgalmi másolatot a biztosítónak, és 1 hétre rá küldték a 4.negyedév jóváírását.
Én első lépésben megnézném a fékkaron, milyen állásban van.
Nekem is be lehet állítani, hogy majdnem a gázkarig tudom húzni.

Második lépésben lecserélném a fékolajat.
Idővel az is tönkremegy(forráspontja alacsonyabb lesz és összenyomhatóvá válik).

Harmadik lépésben elrongyolnék seduccert-hez a fém fékcsőért, mert ilyen baráti áron ritkán lehet hozzájutni.
Próbáld most, érzem, hogy jó lesz!
Van egy kis lightos videó is, de a feltöltés folyton megszakad Majd éjfél körül megpróbálom feltölteni
Király. Ha az lesz a baja akkor érdekel a dolog mindenképpen.
Faszán néz ki a géped! Vidi nincs?!
nyomasad ki a tartályból az olajat! aztán ha kifogyott töltsél rá frisset aztán ha léktelenítesz látod mikor folyik már a friss akkor jó lesz perzse közbe töltsél rá :) szinén látod hogy jó vagy sem! de ha megy szerelőhöz hagyad rá ő jobban ért hozzá :) meg lehet van szerszáma feltőltéshez is mert igazából aluról töltik fel és akkor nem kell légteleníteni!
A kivonatás 1800 pénz, személyi és forgalmi + aláírás az ocsmányban.

Ha kell fém fékcső nálam van egy pár (akár hátra is). 10 bélás az első és ha kell segítek felszerelni Debrecenben.
Még most figyeltem, hogy a fékolaj tartályban alig látható hogy van olaj. Lehet hogy kevés olajat töltöttek bele?
A fékcsövek szemmelláthatólag jobbak mint a volt Kawámon voltak, annál mégis szuper volt a fék. Végülis mind1, mert megy nemsoká a moci a szerelőmhöz, aztán majd ő meggyógyitja
reméljük hogy csak a fékcsöved lesz! Haverom 7r-én hasonló volt a gond de nem teljessen ment azért be, neki jobb féknyereg tőmités és karmantyű csere volt 22ezer meg a fékmunkahenger felújítás nemtom pontosan de 15 körül volt most mondhatom hogy úgy ahogy jó neki már és fém csövekkel!
Reméljük Te olcsobban meguszod
Ja,és ha levegős,akkor fel lehet pumpálni.Azaz minden egyes újabb behúzás után egyre fentebb fog a fék.
Tesómnak volt ugyanilyen motorja,és az első fékkar neki is túlzottan behúzható volt.Nyúlik a fékcső,elöregedett!12 év az 12 év!
fasza logo
1996-os a mocc.
campos!

Te ugye nemrég vonattad ki ideiglenes a forgalomból a mocit? Mennyibe került a procedúra? Mert ahogy olvasgattam neten azt írták hogy 1500 Ft-ba kerül. És hogy vinnem kell magammal a következő dolgokat:

- az okmányirodában kitöltött kérelem nyomtatvány,
- a rendszámtáblát, kivéve a jármű eltulajdonítása esetén,
- a kérelemben megjelölt indokot tanúsító okirat másolatát,
- a jármű törzskönyvét,
- a jármű forgalmi engedélyét, feltéve, hogy azzal rendelkeznek,
- az igazgatási szolgáltatási díj befizetését tanúsító igazolást,
- ügyfél-azonosító okmányt.
Szkrács!

Hanyas évjáratút vettél?
neeema mit talaltam.Yoe mitszooosz ?