Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali 6-osok Van 1 kis hang teszt vidim, ill egy kis "szemezgetés" az idei szezonból4!
HaliSrácok. Torpedo grat a mocihoz szép nagyon. A hátsó lámpa mennyi és hol található.

Üdv: Go
Photoshopban csinált imserősöm, szép letisztult.
Sziasztok!

Nem tudja véletlenűl valaki hol lehet hozzájutni olcsóbb de jó minőségű motortakaró ponyvához lehetőleg olyan amelynek a belseje fényezést védő szövetből van!

Köszönöm!
Hi Srácok

Megnéztem a motort ma Érden (Kawasaki ZXR 400, '91), és szeretném a segtiségeteket kérni, szeretnék megkérni egy Kawasaki szerelőt, ha van egy kis ideje és türelme, hogy jöjjön velem, mert akivel voltam nem tudja hogy van e baja, természetesen kaputól kapuig viszem (olyanok jeletkezését várom aki Gyömrő közelében laknak vagy Érd közelében), elméletileg a követekező : Magas fordulatról motorfékkel fékezve 5000nél a blokkból fura zörej hallható, ez most a motor kopása miatt hallható, vagy nem tudom. 2 ember is ezt mondta aki ma kipróbálta.
Légyszives aki tud segteni segtsen még egyszer mondom a motor Érden van és MOTOR SZERELŐT keresek, esetleg ha tudtok elérhetőséget az is jó.
A részletekben megegyezünk.

Segtségeteke előre is köszönöm Spider007
köszi a címet,ez azért részletesebb
Hali! csinálok majd egy új kipuff tesztet ,amin még frankóbb lesz a minőség!
ÁÁÁÁÁ. Nem nekemkell a kipuff,hanem a komamnak.
torpedó inkább paszold el nekem azt a kipufogot
Vikó szeva, hovalettek a videóid?

Leenndőbeli motoros csákó mostakar kipuffot csináltatni.
Na még egy pár.
Go. Igy néz ez ki.
Erre a célra én ezt használom:
http://www.motorcyclespecs.co....
Sziasztok!
Eladó S-es méretű Kawasaki bőrkabát!
10000Ft
Hali! ha felmész a moto.it-re akkor ott vannak a technikai adatok. 98-99 zx-6r full speed.260km/h/ 2000-2001.265km/h De azért a nyitott dob biztos rátesz 1 kicsit
De igazatok van a FUEL csak a tájékoztató szöveg a csap felett a gyengébek kedvéért,hogy tudják mire is szolgál az a kis csap!
Igen tényleg a RES a tartalék!
Segítek szívesen!
Igazad van bocs,hogy hülyeségeket kérdezek de nem mindíg vagyok a helyzet magaslatán.
Köszi minden tippet.

Üdv:Go
Értem, de milyen méret kell neked?
Ha egyébként sem veszel ekeidomot, miért nem vágod rögtön a motorra?
Olyas félére gondolta mint a tuning autók hűtö rácsa. Ez a sűrűn juggatott rács. Remélem nagyjából jól korül írtam.
Bocs Zdobrotka a kérdést neked szántam.
Nem vagy pofátlan, de nem igazán értem mit szeretnél.
Azon gondolkodám,hogy meg lehet-e csináltatni a formát rácsos lemezből és lefesteni feketére v. zöldre.

Ha meg kérhetleklek és nem vagyok pofátlan le tudnád valamilyen módon fényképezni 2 oldalról és méreteket írni.

Köszi.