Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Hát zdobrotka ajánlott egy oldalt hogy ott megnézhetem milyen cuccok kellhetnek.
Biker-World

Itt kukkoltam meg hogy az első fékbetét 8490 Ft. Abból ugye akkor 2 "szett" kell. Az már 16980 Ft. + a hátsó fékbetét ami az oldal szerint 6490 Ft. Az összesen 23470 Ft. A fékfolyadékból meg csak a Dot4 jó mert rá van írva a kupakra is hogy Only Dot4 blablabla...
dot 5.1-nek magasabb a forráspontja.

Ha dot 4-ről más DOT számúra válltasz, át kell mosni rendesen a rendszert, mert becsomósodik a fékfolyadék ha összekeverednek.
25ezerér milyen betétet veszel bele? az nem sok egy kicsit? kb a feléért kéne venned! nemtom mi a különbség én 5.1-eset használok 3500ft 1liter abból, 2500 a fél liter!
hello nemtom gondolkodok még azon a kipuffon ha nem találok mást akkor lhet hogy az lesz a választás!
köszönöm hogy szóltál :)
Szia,

csuszasnyom, hozzaert a belso fele a lengovillahoz vagy a kerekhez, mar nem emlekszem...

25E az ara (en 120-ert vettem ujonnan a Remus m.o.-i kepviselettol anno), eveken keresztul allt a polcon.
Fejer megyeben vagyok, Szekesfehervar / Velencei to kornyeken

udv,
N.

dobhatsz mailt az adatlapomon talalhato cimre, ha gondolod.
Hello LieBiNG!

Az a helyzet hogy még életemben nem szereltem motort És lehet gáz lenne ha össszerakom és nem fog a fék. Bár lehet szólok valami ismerősnek hogy csináljuk már meg. A moci amúgy még nem járt pályán, legalábbis velem nem. De úgy gondoltam ha már kb 25e a fékbetét nem fog számítani az a +2000 Ft. Amúgy az mind1 hogy Dot4 vagy Dot4+?
A fékbetétet Te is letudod cserélni semmi tudomány nem kell hozzá! Ha mostanában vetted a mocit vagy sokat mész modjuk szerpentinen pályán vagy városa ahol sokat fékezel akkor cserélj olajat is! ha meg nem pályázol nem kell szinter betét, szerintem!
Hello
Mitől lett az a sérülés rajta? olyan mintha a kerék neki ért volna!
Menyiért adnád? merre található?
Köszi
A fékbetéteket féknyergenként számolják.
Egy féknyereg=2betét.
Tehát neked kettő készlet kell.

A fékfolyadékot két évente szokás cserélni.
Én minden évben lecserélem.
van egy pár eladó cuccom 2004 -es 636 hoz .lásd 636 topik
ugy +5
Szia,

azt hiszem passzol ra (van rajta kis serules, de nem veszes)
a gyarinal melyebb hang, de nem uvolt, utcai (E betus)
Nagyon nagyon szépen köszönöm... pont erre gondoltam, hogy meg tudjam nézni hogy mi a fene való a motoromhoz Persze én nem szerelem be mert egyáltalán nem értek hozzá. Majd valami szerelőnek elviszem. Amúgy ez az első fékbetét ez most hogy van? Ez 4db? vagy csak 2 van benne és 2 csomagot kell vennem? Új fékolaj is kell ilyenkor? Vagy nincs összefüggésben? Tök láma vagyok ezekhez
http://www.biker-world.hu/

Itt nézd meg.
Ez olcsóbb, de nem sinter.
Értem én de majd csak tavasszal szeretnék venni... amikor az új gumikat Azért lennék kíváncsi a pontos névre meg árra meg minden... max tavasszal megveszem tőled
Eladó! 11000 HUF
Okesz... És ennek mi a pontos neve? Saito Sintermetall?
Előre mondjuk ez!
Sziasztok!

Valaki nem tudja közületek hogy pontosan milyen fékbetét való elölre és hátra? Mert keresgéltem de nem igazán volt világos hogy milyen is kellene... A motorom 2002es ZX-6R Ninja de még nem a 636. És ezért nem értem, mert a 2002es Ninjához más való mint a 2001eshez... De a 2002es 636, szal akkor most melyik? A 2001eshez való kell a 2002esemhez? Esetleg ha tudnátok valami okosságot mondani az jó lenne. Esetleg pontos termékmegnevezés. + hogy milyen árkategóriában van.
Köszi
Ilyen időben mint ma, én még gurulok, de túrázni már nem indulok neki.
Egy pöttyet nem gyári es azt hiszem valami 50-es robogóé mert bazi kicsike

Üdv:Go
Miért, mi van a fékolajtartályoddal?
-150C