Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali te mien oljat használsz bele? ismered a FUCH márkát? mert itt többen irtak róla de nem tom h az 10W40-es e
Ha arra gondolsz, hogy pályán kellene felszedni az alapokat, abban igazad van. De az nem életszerű! Mivel az átlag motoros utcán motorozik.
A jó gondolkodást! -előtti mondatodat remélem nem gondoltad komolyan.
DDT: A ZZR egy fos. Nem ajánlom senkinek! Sokkal könyebb motorozni a ZX6-rel, mint a zzr-rel. A ZZR nehezen fordul, böszme. Olyan mint egy vonat!
Felvetettem a DMC-nek valami hasonlót (5-6000 Ft) tavaly. De nem nagyon izgatta őket.

W!CK: 6R tesz!
Ha a 6-os mellett döntesz, akkor 98-99-es széria előttit ne vegyél. Ugyanolyan mint a ZZR! Semmirevaló (bocs ZZR topic)! A 98-99es 6Rekbe már legalább 60ekm van. Amelyikbe nem ennyi van, az hazudik.
Egyébként nagy valószínűséggel pár év motorozás után te is rá fogsz jönni, ha betévedsz 1-2 pályanapra, hogy utcán motorozni semmi értelme. Elmész A-ból B-be és elpocsékolsz 5-9 liter benyát 100 km-ként, intesz a szemben jövő motorosnak, megszel B-ben egy lángost és mész haza. Ezzel nem azt mondom, hogy pályagépet vegyél, mert az alapokat az utcán kell felszedni.
Jó gondolkodást!
hát ha úgy nézzük h van benne igazság


egyrészt jó h ingyen van mert Jézus koporsóját se vitték ingyen

de ha azt nézzük 2*20 percből lesz 2*15 hát nem tudom..........
Pályázásra teljesen alkalmatlan motorokkal is felkerülnek a ringre mert, hogy ingyen van. Képzelj el 20-25 éves motorokat bakelit gumikon, 5 éves fékekkel. Ugyan így az emberek. Lövésük nincs semmiről, leszorítják egymást, nekiállnak versenyezi. 2008-ban volt olyan kawa est, hogy a legelső boxból kivezető körben 3-an estek el!
Tavaly elkezdett esni az eső én lejöttem a pályáról. 2 percen belül 4-en estek. Hogy a többiek miért nem jöttek le azt nem tudom.
Sokszor egyszerűen nem éri meg kimenni a ringre. Felengednek minket majd 3 kör után leterelnek mert valaki beleállt a falba. És ezt mondjuk eljátsszák 2-3X. Ha sokan vagyunk 2X20 perc jut ami 2X15-öt jelent tisztán. Szerintem ha elkérnének mondjuk 5-6000Ft-ot sokkal jobb lenne. Jó hülyén hangzik mi?
Na ?

Nekem még nem nagyon jött össze ez az esti motorozás tehát véleményt nem nagyon tok róla mondani.

Te miért nem kedveled? (bocs h most reagáltam)
Minek? Elázni az utcánkban is el tudok. Amúgy meg egy ideje nem kedvelem az esti motorozásokat.
Igazad van

Te most pénteken voltál ringen?
Hol van az még?
A MERSZ motorozások még lesznek szeptemberbe?
CSak azért kérdezem mert az odalukon még nincs kiírva .
Így van. Túrázni ZZR-t kell venni.
És kérdezted-e hogy kényelmes neki? 1 a lényeg, én a zxr-t jóval kényelmetlenebbnek véltem mint a hatosokat. De amúgy mind1 is, a sportmotor nem kényelemre való. Arra ott a hopper meg a naked gépek.
az szép súma

össze kell dobni a lóvét és 1 napra a kawásoké a ring
Hát én nálad jóval nagyobb embereket láttam vele menni de normálisan néztek ki rajta.
Hát ez az. És a 600-asokhoz képest össze vagyok nyomorodva a zxr-en. Akkor milyen lehet egy nagyobbnak?
Egy teljes napra 5-7000 euró kibérelni a ringet. És nincs pénzvisszafizetés eső miatt.
Hát akkor csak reménykedni lehet a jó időbe.

Pénteken nagyon gané volt idő volt

Azért kösz!
De te törpe vagy vazze.
Nem.
Sziasztok

Lenne 1 kérdésem.
Ha 27-én limepartyn esik az eső az se lesz bepótolva mint a pénteki esti motorozás?
Nekem a 600-asokhoz képest igazi kínpadnak tűnt.
Szóval a 400 asok menyire kényelmesek/kényelmetlenek?
Köszi a válaszokat.
Igazából korábban nézegettem a zxr 400-at, de a (kedvezőtlen) áruk miatt kezdtem el nézegetni a zx6r-eket. Én is tudom jobb lenne kisebbel kezdeni, de mint mondtam nem nagyon akarom utána cserélgetni a mocikat. Bár most nézegettem hirdetéseket, meg videókat tökre rákattantam a 400 asokra.
Amugy lehet nem ide kellene írnom, de a 400 as gép is ugyan olyan kényelem szempontjából mint a 600 as (gondolok itt a túrákra, ezekkel is élvezetes lehet?)?