Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ingyen igen
Fúúúúú de jót.........-- beszélgettünk.
Értem, amikor visszapakolok akkor szokott jobban csattogni. de akkor ez lehet olaj miatt? Ez a FUSH mien mármint 10W40?
Miért? Indulsz te is?
legalább ha a mai elmaradt.... lehetne a pénteki kupa INGYENES


...erre fogja a muja aztat mondani: "he!... álmodj királylány!"
Az előzőn azért már száraz volt a pálya , annak ellenére hogy egész nap esett
A ring mellet van Atisrace műhelye , ő neki van hordónyi Motulja , asszem 10 , 50 es .
És kimérve adja . 3,6 lityko kellet . 2800 ft/liter áron . +1600 a szűrő.
Sportmotorokba való olaj .
Plusszba még lebiztosítottuk az olajleeresztő csavart , nehogy valahogy kirázódjon , mert kellemetlen baleset. És sok emberrel megtörténik .
http://met.hu/kepek/brod/index...
jön az utánpótlás eddig ez 3. esti motorozás ebben az évben és ezen is esik az esső
Mb: milyen olajat vettél, és mennyit, és mennyiért?
& ríli tenx 4 dö Réjn, ájm szó hepi , indíd ..
Én gyárit, kb. 11.500 Ft körül van....
Kutyánál elvileg ennek 150% áért hozzájucc a K & N -hez.... (ha még foglalatoskodik vele)
20e ként cserélem..... (5 önként takarítás)
Nincs kedvem gondozni a sport légszűrőt, de biztos jobb, ha már eleve nyílt a rendszered.....
Lecseréltem tegnap az olajat azelőtt a fékeket , jövőhéten jön a guma , még hátravan a légszűrő .
Ti milyet raktok bele?
Van valakinek tapasztalata a K&N szűrővel ?
Thx , örülök ennek a hírnek .. STORNO
Esik.
Hát ja viccc :S
Itt is dörög és már szó szerint sötét kezd lenni ....
Prilla & Liebing & Mb80 Légyszi írjatok, mert itt Gyöngyösön nagyon dörög, & nagyon elkezdte a szemetelést is....
Én max 16h-ig várok itt, de 1xűN nM akarom Lhinni, hogy eddig mind3 alkalommal mindig így alakult idén.... K - élet ...
radart elnézve lehet 6 óra felé vagy esik vagy nem nem tudom miért nem lehet egy picit rugalmasabb ez a dátum holnap meg tuti hogy 7ágra sütni fog a nap
Itt lakok a ring mellet(hallom is amikor mentek )
Nagyon csúnya az ég , és tuti lessz még eső .
Szerintem aki közel lakik csak az induljon el .
Én sem hiszem hogy ki megyek , de én a gumim miatt nem . Kiszaladtam a határidőből , majd jövöhéten lessz gumi .
Szerintem indulhatsz!
Sajnos a radar szerint délről jön a következő adag eső.
tök jó h elállt 2 kor indulnék még ha addig van vmi akkor írjatok!
Na akkor nektek jó motorozást délutánra!Képeket csináljatok majd srácok! Meg videókat!
Jelentem itt is elált
zuglóba elállt és süt a nap!
maradjon is így! 13km innen a pálya!