Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na majd valaki írja le aki ráér !

megyek előre is thx

sziasztok
Esetleg próbáld meg az egyáltalán nem kézenfekvő www.kawasaki.hu oldalt.
kawa motorozásoknak az időpontjait hol lehet megnézni?
én is mennék baccameg...de kicsit nehéz lenne...na maj utána pótoljuk szeptemberben
aug 6 a köv esti motorozás a lime party pedig aug 27
szeretnék arra is menni . és 20 -án lesz igaz ?
egynapos mint a többi esti motorozás és ugyanannyit lehet ott is menni 3x20perc, de lehet kevesebbet mert ott marha sokan lesznek és lehet annyian regisztrálnak h csak 2x20perc.
A lime party hány napos lesz és ebből mennyit lehet motorozni ?
ja
Akkor ha jó idő lesz ott a helyem

Megint 5-re kell ott lenni?
Ja.
Sziasztok

Agusztus 6-án (pénteken) lesz esti motorozás?
131
a te ninjád gyárilag hány lovas?
De kéne. Nagyon hiányzik!
nem kell egy 636-os?
Szerintem nem, csak kell rá 1-2 matrica
Ja.
Ez a matt fekete nagyon gagyi.
Itt a számom 06308147604
Szeva!

Zöldre akarod az alját? Mi a helyzet nálad? Régen hallottam rólad. Múltkor hívtalak, de egy valaki más vette fel a telót.
Jobb alsó nincsen meg?
ez a segg egy új 1000RR segge pályaidom formájában.... a lámpa elég fricces lett benne, mert a lámpában végződik az idom – mint az S1000RR-ben.... még szoknom kell... de lehet jó lesz. Nem sokára kapja az új ülést és Peppe festi antracit metálra az egészet, vörös betétekkel... szerintem ütős lesz...

- új a segédváz: 1/4-e a gyárinak, súlyban, méretben
akksi, ecu minden szar az ülés alatt, az idom belseje tök üres, semmi súly hátul – minden elöl és lent! Nagyon bitang! Olyan, mintha egy 250-es géppel mennék... a rendszám mondjuk le fogja lakni az összképet, az is tuti...
Mikó iszunk dzsitánóóóóóóóó
honnan sikerult a gepedre ilyen szep feneket keriteni?Nagyon adja a GP feeling? Sok gond volt vele felrakni? HAtso lampa milyen lesz bele?
senki sem köszönt vissza, ergo itt nincsenek zsiványok ;))