Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem nehéz . de nézegetem időképen a webcam-okat meg radarképeket és úgy nézem délutánra elmegy remélhetőleg. reggel 8körül a balcsin esett most meg már tisztul az ég arra. itt most kezd el esni de rendesen
Úgy könnyű ha csak 15km-re lax a ringtől Csíter
Hát srácok nem jók az előrejelzések. 15-20 km-re lakom a ringtől itt még nem esik de nagyon dörög és borul. Majd délután is írok h mi a helyzet. Esetleg ha ma elmarad jövőhéten valaki kakucs?
Sziasztok.
Mogyoród környéki motorosok majd dél v 1 óra környékén tudnának valami helyzetjelentést adni az időről?!
Jó lenne ma menni itt nálunk süt a nap de néztem az időképet nem valami bíztató reméljük délutánra jobb lesz!

Előre is kösz!
Debrecen csodás szikrázó napsütés! Lépek is motorolni!
Zuglóba elég keményeket szól az ég! remélem estére szép időnk lesz vagy legalább eső mentes!
Értem, amikor visszapakolok akkor szokott jobban csattogni. de akkor ez lehet olaj miatt? Ez a FUSH mien mármint 10W40?
helyes gondolat...az egy estére elég..ha te is akarsz inni akkor rukkolj elő még valamivel mert jozanul szar a buli
Csak addig osszesporolok 2 uveg Chivasra
hol van az még....
Akkor a lime party utanra senki nem tervez valami ivaszatot?
nyár van vazze...nem vagyok én kockafejű hogy itt üljek...inkább motorozom
Csoki Joe. Elvagy tunedezve de nagyon. Iszol te rendesen?
gumi 150 es
kétütemű lendületből kell vele menni ugyhogy a kanyarok elég parák...olyan bevállalós...max seb 160...és igy ment a 2.15.
leért a jövő hét is...sztender és konzolja kicsit elkopott
Milyen volt? Részleteket!
Teszt volt ma.Honda NSR 250.Éppen 20 éves a paripa.
Elsőre köridő:2.15.
Gondoltam nevezek vele a zx kupára hátha van keresnivalóm vele
Értem, amikor visszapakolok akkor szokott jobban csattogni. de akkor ez lehet olaj miatt? Ez a FUSH mien mármint 10W40?
www.mersz.hu de ma is lesz egy. Próbálkozhatsz a helyszínen is. Nem szokott telt ház lenni.
Hát ha a holnapi nap nem jön össze akkor a 13-ra benevezek talán. és hol kell feliratkozni vagy elég a helyszinen?
Asszem 13500Ft. 2 óra egyben. Kezdő pályázóknak ideális. Elég jó a csapat tele visszajáró vendégekkel. De én legtöbbször csak nézőként vagyok jelen mivel a délutáni licencesben szoktam menni. Estére már elfáradok. Ha menni akarsz még mostanában menj mert szep. már korán sötétedik.
MERSZ-ekre szoktál járni? tutsz róla egy két infót mondni, mi mennyibe kerül meg h érdemes-e befizetni?
Sajnos elég szar időt beszélnek. bár mára se mondtak szebbet mégis süt a nap.
Nem tartják meg máskor. Az elmaradás helyi döntés. Attól függ járható-e a pálya.