Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked sikerült az azt csinál amit akart mondatot 4 sorba írni.
Ezt írtad: "Hidd el hallgattam én is a sok okostól hogy ne vegyél ilyen motort elsőre mert megdöglesz...ebben a szezonban eddig 6000km és azon kívül hogy egy madarat levadasztám az elejével semmi gondom nem volt vele!"
Ezzel azt sugallod, hogy mindenki hülye és te milyen okos vagy hiszen neked lett igazad. Holott csak szerencséd volt és nem is mentél semennyit. De annyit biztos nem, hogy mindenkinél okosabbnak kéne hinned magad. Tanácsot meg aztán végképp nem kéne adnod senkinek. És ne mond, hogy nem azt tetted.
Végre valami élet!
és ha jobban értelmeznéd amit írtam akkor nem írnál ilyen faszságot! Annyit írtam hogy azt csinál amit akar! Vegyen 1000est és kit érdekel? Téged? Engem akár a többieket! Itt a fórumon csak arc nélküli ember mindenki mit kell itt játszani a nagy fiút!
Na pont az ilyen emberek miatt szarok bele mint te hogy ki mit mond!
Már 6000km? Nem mondod! Miért van az, hogy az ilyen emberek mint te képtelenek csendben maradni? Elárulom neked, hogy lövésed nincs arról, hogy éppen miről is beszélsz. Az meg, hogy el sem olvasod mások írását... Nem tűnik fel, hogy pont azt csinálod mint a pöcsfej a ddt példájában? Ajánlgatod a 600-as motort egy ismeretlennek mert te már 5 hónapja mész vele? Csak így tovább a csúcsig.
Na olvasom a másik fórumon hogy voltak megnézni a géped Campos! Ő volt az aki érdeklődött a géped után!
Ne szarjál. Nekem is első motorom a kawasaki úgy hogy előtte még motoron sem ültem! ..és akkor mi van?Az a lényeg amit te gondolsz nem pedig mások. Hidd el hallgattam én is a sok okostól hogy ne vegyél ilyen motort elsőre mert megdöglesz stb stb stb... ebben a szezonban eddig 6000km és azon kívül hogy egy madarat levadasztám az elejével semmi gondom nem volt vele! Kopp-Kopp-Kopp
a gixeres gyerek innen való a falumból... még az is hozzátartozik h azt mondta 1000 alatt nincs motor... asszem 2 hónapos volt a volt a motor épp mikor totálra vágta...
mindenkinek igaza van,csak én a motorok nehéz eladhatóságára gondoltam(kategória váltás miatt) így faszán nyugisan meglehet tanulni a nggyal is.Természetesen ezerféle véleményt írhatunk még
Vagy tavaly előtti de annál biztos nem régebbi. Az a baj, hogy annyi ilyen van, hogy egyszerűen már meg sem lehet jegyezni.
Persze. Van aki tud ésszel menni meg űber tehetséges de sokkal többen vannak akik nem. De íme a leghíresebb. Talán RS125 után vette a K2 750-ent. (Viselkedését tekintve a 600-hoz konvergál). Meg is lett az eredménye.
ismerős...tavalyi eset
Ja és ZX6R-ről is van történet de az durvább. A csávó megvette reggel a motort (35 körüli emberke 2 gyerekkel) és este már a tepsiben volt a szerencsétlenje. Kiegyenesített egy kanyart és beszállt az erdőbe. Szintén kezdőmotornak tartotta a 600-ast.
Nem így gondoltam. Az esetek 99%-ban ha 10-en azt mondják ne kezdjen 600-al akkor megvárja a 11-ik embert aki azt mondja, hogy fejben dől el minden. Ezért tartom feleslegesnek ezt a kérdést. Két lehetőség van. Vagy nem vesz motort, vagy olyat vesz amilyet akar.
Az ésszel menésre reagálva. Amíg meg nem veszi a saját motorját nem tudja, hogy van-e esze. Megveszi a 600-ast mondván, hogy tiszteli meg minden aztán 1 hét múlva már arról ír, hogy 260-al ment vele a főúton. (Megtörtén eset R6 topic).
GSX-R 600 topic tavaly májusban ugyan ez a kérdés. Jön a jóember és közli, hogy ő K8 1000-et vett a simson után már egy hete meg van neki és tök könnyű vele elindulni úgy, hogy nyugodtan vegyen mindenki 1000-es mocit. (Nem viccelt). Szeptemberben már vázat-villát-felnit-műszerfalat keresett a motorhoz mert ahelyett, hogy megállt volna az autó mögött inkább elfektette a vasat és beleállt.
Egyáltalán nem mindegy a motor mérete. Van amire egy 125-ös 2T vagy 250 4T a teljesítménye miatt nem alkalmas. A kocsisort előzök befordulnak elém teszik ki a balesetek egy részét. Na ezt egy 600-al sokkal könnyebb összehozni mint egy 30-40Le motorral.
Tételezzük fel előzöl. GS500-al mész 80-al 4-be odarántasz neki nem történik semmi. (Na jó persze gyorsul mint egy jobb autó de semmi extra éppen jó). 600-on odarántasz mire befejezed az előzést 160-al mész és nem tudod bevenni a kanyart ha rutintalan vagy. Egyébként meg ilyenkor mindig azt szoktam kérdezni: "Ki az a hülye aki 100Le feletti motort vesz az ésszel menéshez?"
Szóval w!ck! Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
Szeva,há nem? aki sport motort vesz az nem azért veszi,hogy a hóna alját szellőztesse meg a tájba gyönyörködjön

meg játszani is jó vele a városban..........
jéééééé 1 torpedóóóóóóóóóó
Szia.ez egy nagyon jó választás lenne.
Igaza van DDt-nek és akkor mivan ha 9-est veszel, ezek még kényelmesek ráadásul még hosszab túrát is belehetvele vállalni,ráadásul még pályázni is jó./villa hídfelett vannak a kormány csutkák ezért nem kell rajta annyira görnyedni)
Kicsivel csak a szemét gazdasági okok miatt nem kezdenék,mire eladod ha eltudod,akkorbuksz egycsomó pénzt rajta.
De egy 9-esen több szezonon keresztül elvigyorogysz a plexi alatt.
Fejbe kell mindennek eldölni egy szaros 250.essel is ellehet patkolni.
Egyenlőre csak nézelődök, kíváncsi vagyok mások véleményére. Hidd el általában hallgatok az okosabbakra. A 400asal az a bajom, hogy arany áron kínálják. Akkor már inkább egy 600as.
Nem ez a jellemző.
vesz egy 400-ast
Ezek nagyon kényelmes motorok.
Ha itt most 10-en azt mondják neked, hogy eszedbe ne jusson 600-as motorral kezdeni akkor mi fog történni?
Szevasztok
Motorvásárlás előtt állok és nagy valószínűséggel zx-6r-e (1995-1999) fog esni a választásom. Érdeklődnek, hogy mik a tapasztalataitok ezzel a motorral kapcsolatban (fogyasztás, szervízköltség, alkatrészellátás...stb). Illetve ezek a motorok menyire kényelmesek/kényelmetlenek mondjuk egy túrázás során (mert, hogy arra is használnám). Válaszaitokat előre is köszönöm.

Ui.: Szerintetek első motornak milyen ötlet ilyet venni. Sokan azt mondják, hogy hülyeség meg ne próbáljam, valaki azt mondja h nyugodtan vegyek de csak ésszel. Ezzel kapcsolatban is kérnék segítséget. Sajna nekem nincs arra pénzem, hogy kisebb motoral kezdjek és utánna egyre nagyobbra váltogassam, ezért kell egy olyan motort találnom amit kezdőként is meg tudok ülni, de több szezonon keresztül hüséges társam legyen .
Még egyszer kösz a válaszokat!
Ezek is vannak, majdnem ingyen!
mivammi?