Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feküdj le, pihenj egyet majd rugaszkodj neki még egyszer. Rondaaaa? Hááá kificamodott neked az ízlésed?
Hát igen. Onantól kezdve elbaszottak a kawa desigok. 2009 es ami újból valami mutatósat hozott.
az ronda. nem tetszik
Csak azt nem tudom, hogy abba már szereltek csúszókuplungot vagy nem, mert az nem egy hülyeség. De ha jól emlékszem az csak a 2005-ös szériától van a ninjákba.
Tökéletes
Nekem is az lez a következő
636 2004es évjárat megfelel?
Akkor valami gyors mocit vegyél
nem az a lényeg. Azért külföldi mert többet nem vagyok hajlandó 1 ft-ot sem befizetni semmilyen adó címén...
De miért? Azok olcsobbak?
jah, már csak pénz kell... meg ugye nekem külföldi motor kell
ehh kapják be

De akkor ezek szerint lassan nézelődhetsz az eladó mocik között
Semmi... letettem róla hogy valaha meglesz... "Rend"őrség 2 hét után kijelentette hogy ismeretlen tettes ellen megszünteti a nyomozást... (gyorsan letettek róla)
Bocsi de 3x kérdeztem és egyszer se válaszolt seniki azért irtam be ennyiszer. Mennyi ennek literje?
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Kérdezd a mr.ninjat r6r-en nemtudom, hogy ült e valaha, de 07-es kawával tuti pályázott
Csá Janou

Mocival mi a helyzet, van fejlemény? Vagy már letettél róla?
Akkormár kellett volna a K5 miatt meg a 6R majdnem jó
Ne vegyél kawát!
Gondolj csak bele, akkor nicket kell váltanod a forumon
Aki sportmotort vesz csak utcára, de nem hajtja az minek vett azt?
Aki meg húzza neki az elöbb-utóbb vagy összetöri magát vagy meghal.
Sportmotor pályára, túra utcára.
Amúgy én is rs125 után ültem 600ra, és igenis rohadtul örülök hogy először kis gépen ültem, mert azon sok hülyeséget megcsináltam de nem bűntetett meg(annyira )
"jólesz a 600 kezdésnek, majd óvatosan megyek vele és vigyázok, nemvagyok olyan hülye mint a többiek"...na, ilyenek fejfája van kinn az utakon, többek közt pár korombeli ismerősömé.

pályázzatok.

Nemidekapcsolódva.
Végre meginnt motorvásár elött állok. R6Rem volt, az istenkirály volt, gsxr-t próbáltam az nemjött be, hondát meg nemszeretnék, a kawával semmi bajom csak még sose ültem rajta. Van-e itt olyan akinek volt r6r is meg zx6 vagy próbálta mindkettőt pályán. zx-ból 07 utána, r6r-ból 06 utánira gondolok.
THX előre/ Andris
Motul
Bazzeg mindenki ezt mondja. Jövőre kipróbálom de ezt a szezont még lemegyem a castrol power 1-el
Nem baj majd a LimeParty

Azon én is ott leszek ha nem lesz égszakadás megint
Te minden szaron ennyit lovagolsz?

vegyél bele fuchs 15w-50-et a kutyától és kész!

Kawába fuchs kell!
Ilyen jó még sose volt
Na fiuk, milyen volt az esti motorozás?