Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mekor mehetek és hova? A héten du műszakos vagyok. uh de lenn a legjobb! Vagy max nálad hagyom!
kinek a motorjával estél?
hozzad pajti.....ööö kötsög..
készül az uj dukkó masinára..beszartok maj a lájmospáááréén
még mindig csak ülök mint rossz fasz a lagziban..gerincecském annyira nem jo...de pénteken a 10 es tesztre ha pávertéppel raknak fel,akkor is menni fogok.
Ejj, bazzeg jobbulást

de hogy történt a dolog?
Szevasztok hejj!

Pénteken ki jön Pécs környékéről? Vagy esetleg valahol találkoztok előtte mert nem biztos, hogy odatalálok kapásból
bittos bebasztak
Mi van veletek?
Mi a faszt csináltál? he van kedved még kicsit servicelni nekem? Kedden kezemben a fény fékcső!
Majd lopok jó minőségű kamot sajna vidivel nem tudok szolgálni .
crazy papa oil szint jó de most esedékes a csere sajna a kifufftól nem hallom,hogy magas fordulaton szól-e de sztem tuti .
ja...gyorsútam Kunmadáron.Yamaha R1 Big-bang,, áttétel-1+3
eredmény:egy elcsúszott csigolya talán vagy lapockacsont..
oka:levettem a bukót
kb befosokhányokszarokeccerre
Egy Jó minőségű videó lehet többet tudna segíteni!
más nem nagyon..fordulaton elhalkul?olajszint?
HELP HELP HELP
Szasztok skacok lenne egy bazi nagy problémám szarakodik a motor jobb oldalról alapjáraton és menet közben is olyasféle hangok jönnek mintha a lánc verné a fémet meg mintha dörzs papírral falat csiszolnák legalább is én így hallom. Tudom nehéz látatlanba mit mondani de mégis sztetek mi lehet én vez. lánc és feszittőre gondolok.
csá arcok!mizu?
lehet cserélem a mocit ha hazamegyek...csak legyen még meg a csávónak
na nem kell akk senkinek egy patika zsir uj Uvex Onyx Carbon high tech 900 grammos full carbon-kevlár bukósisak L-es méretben?
jóárasítva...
Amerikás!
kezd összeállni a gépem...
Nézzetek rá!
THX!
Szia!
A Brembo az egyik legjobb választás!
Sa 12500/pár sc 13500ft/pár Rc 17990ft/pár. Van mindegyik polcon nálam ha aktuális!

Lesz majd több is ha érdekel!
Strigó kössz a szkennelést!
Semmi hiba! Persze a vezérmű szól mint állat! És ha 15e nél váltok el utcán is akkor kopik az olaj! 20on pár ezret mentem eddig vele! Nemtom pontosan! Ja és tankolni kell sajna!
Tenyleg perec. Mitoa van nalad a gep? azota valami komolyabb baja volt? Nem a perecre gondoltam
Telen lenne majd aktualis mert most jelenleg masra kell a penz es egyenlore csak kutakodok es olvasgatom a teszteket. Errol a DP-rol nem hallottam...Mondjuk az 50eur eleg barati ar ahogy nezegetem a tobbi fekbetet arait