Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azon leszek
Inkább motorozd ki
addig nem adom el még tk-ra nem töröm vagy ki nem motorztam
Na hogy-hogy?
Tetszik?
és nem is fogom egy jódarabig
Helló mindenki! hétvég sirok vki?
na ugye
rola, te még mindig nem cserélted le azt a cibrit valami zöldségre?
Ááá, az biztos nem, fél órája még beszéltünk vele. :D Bár fél óra hosszú idő. :D
vagy megette egy sárkány
Biztos közeleg a lapzárta.
de olvasni még talán tudsz
bocs kicsit kemény napom volt és türelmetlen vagyok ilyenkor
strici leirta kit keress meg hol, de ettöl független tedd fel még ezt a kérdést kérlek 40szer meg egy másikat 200szor.
Mennyibe kerülne ha újra akrnám lakkoztatni a fej és faridomot?
valakinek ötlet javaslat, afejidom nincs is lakkozva csak festve a faridomot meg átakarta alkítani hogy a ninja felirat aranyló szinü legyen és nemegészen ugy jött össze neki ahogy azt elképzelte, szoval jah, köszi.
Freonnal mi történt mostanában nem ir?!
Mé' nem alszol?
Válts a helyszínen napi licencet.
Pepet keresd meg a fenyezo topikban
Mennyibe kerülne ha újra akrnám lakkoztatni a fej és faridomot?
valakinek ötlet javaslat, afejidom nincs is lakkozva csak festve a faridomot meg átakarta alkítani hogy a ninja felirat aranyló szinü legyen és nemegészen ugy jött össze neki ahogy azt elképzelte, szoval jah, köszi.
Fasza

akkor nem csak én lettem vizes a hétvégén
Ha tudod a választ akkor neked, ha nem akkor nem, egyébként bárkinek aki tudja a választ hogy hol lehet egy egyalkalmas D licencet váltani. Ugyan azóta keresgéltem és gyanítom hogy ITT megkaphatom, csak most azt nem tudom még hogy kell e sportorvosi valamiakármibármi vagy valami.
ez kinek szol Vazz?
Tudtok segíteni hogy hol/hogyan lehet egy alkalmas licencet váltani és hogy mennyi időbe van míg megkapom, mert lehet indulnék az augusztusi zx kupán. THX!
Csá Joe. a mit a multkor kérdeztem arra tudnál valamit mondani bövebben? mert egyet irtál de a többiröl mi a véleményed?