Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Péntekre elég szar időt mondanak ha szar idő lessz elmarad és megtartják máskor?
A 20w40 alapból nem jó bele.
Nekem Castrol van benne, power 1race. Eddig még semmi bajom nem volt vele. A válto szépen veszi a sebbeségeket. Egybe nekem is csattan meg ha üresbe behuzom a kuplungot ez is morog de menet közbe teljesen jól viselkedik Castrolal is
nem szereti a Kawa a Castrolt csakaFuchs
Hali. mennyibe van egy vezérmü lánc? mert nagyonhangos mostanában ugy vettem hogy már zörgött de cseréltem benne patront akkor jó lett mentem 5000km et és megint, gondolom akkor megnyúlott a lánc és kinyirta ezt a patront is. még egy kérdés Most Castrol GP 4T 20W40 olajat használok elképzelhetö ez miatt hangossabb a váltóm nagyokat csattan meg amikor engedeni ki a kuplungot néha ojan morgó hangot ad? mit csináljak . Elöre is köszönöm annak aki segí ebben.
Ez nagyon bomba. csini lessz
Hi, írtam mélt
Helló mindenki! Srácok hol áll meg(ft-ban) egy vezérműlánc csere feszítőkkel együtt? 400as zxr-ben olyan 25e körül volt asszem.....
Mindenki lábtartó konzót keres ? Ricsinek tejesláda mennyiségben xokott lenni .... Vagy má' azon is tú' vagytok ?
Én mindig azzal "hódítottam", hogy megbaszlak és megszeretsz
Hozzáteszem nem mindig jött be
mennyi az a baráti ár?
valószínűleg nem jó rá, nálam a rugók függőlegesen futnak itt meg ha jól látom 90 fokkal eltolva
Hey!
Igy nez ki a BREMBO pumpa. Az ar nagyon barati.
Versenysporthoz ajanlom.
Hú Joe!Hallom mi történt a Kawásszal.. nagyon?
nézz körbe!
aztán írj vagy vmi!
ufffff.....
Nem jó rá.
Helló! nekem lenne 03-04-hez de szerintem a tiédre is jó. http://www.kepesmotor.hu/labta...
Sziasztok érdeklödnér hogy 96 os zx6r-re fetom-e rakni a 98-99-es idomokat
helló mindenki
érdekelne nem tud-e vki jobb lábtartó konzolt szerválni jóáron?
üdv mindenkinek.
Hirdetem május óta. Alig volt érdeklődő.
Csináltam egy fuvarozó vállalkozást abba tologatom bele a lóvét.
Mivel én még a válság előtt vettem, akkora bukta mint az állat, de ez a pénz is kell....
Újat tudok rendelni 16980ft bontott sajana nincs
bazd ezt minimum 700ért add.. bár én 750ért adnám
igen megkaptam köszi
én is csodálkozom....