Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mi a helyzet?mindenki nyomja a zx kupán kint csak én nem ? strici muja perec joe prilla janou szkráccs meg mindenki ?mi a pálya?
Húúú jólenne ha valaki tudna segíteni mert már 2napja szenvedek de sehogy nem jön össze!
majd sztem Tibi segít mert ha jól tudom neki is be van vágva a pályaidomba ilyen "Ducati" lámpaszerűség.
Sziasztok! valaki segítsen! pályaidomba lámpát hogyan tudnám berakni?(kis kör) vagy valami műanyagos aki elvállaná pest kérnyékeit! már annyit próbálkoztam h .......... és nem jön sehogy össze valaki segítsen képeket majd rakok fel h h néz ki a lámpa.
Hasonló cipőben járunk.
Én is azon sakkozok.
636-os 50cc-s jogsival és mínusz biztosítás.
Bár én csak itt Zsolcán fogok rohangálni vele sunyiba.
Jövőre meg már lerakhatom a jogsit.
csupa új arc...
hali, ez a vidi az elkészülés napján készült, itt volt benne 30 km...mostanára lett gyönyörű hangja, igazi kawasaki hang, finom duruzsolás ahogy forgatod úgy jön meg a hangja :) viszont már a gyári duruzsol a kicsikén...

Én csak akkor játszanám ezt be a helyedben ha van vér a pucádban lelépni a SÜN-ök elől. Mi van egy hónap alatt 2-szer is megvágnak 50E-re? Akkor máris nem éri meg annyira.
most beszéltem vele motoros talákozón van. vasárnap jön haza addig egy viedót csinálsz a hangkáról ha nem gáz?
konzultálok és majd kereslek
Szia,
100e környéke...aztán mondjatok egy árat én meg lehet bólintok rá egy nagyot
kipunka meg rendsz tartónak mennyi az ára? lehet tudok rá vevőt
+ még eladó a valter Moto Race 3 typ 12fokozatban állítható lábtartó.
kompatibilis a 636ra is ;)
Sziasztok kollegák.
Eladó a képen látható Termignoni 2slip on kipu, hibátlan állapotban ,rendszámtartóval,ledesvilágítással,ledes fekete indexekkel(már mint a foglalat fekete )
A képen látható gyári kawasaki üléstakaró is eladó

Érdeklődni: mazda323f@freemail.hu
ezt is kibeszéltük. már muszály volt leírnom... napok óta ezen rágódom...
teljesen jogos
jah. de amúgy frankón ezen gondolkodom. Minek fizessek ki egy rakat pénzt? Azért hogy ha ellopják vagy bármi van szarjanak bele?
de már elfelejtettél amugy meg haggyuk a meddővitát csak ki kell nyitni a jobb kezedet és annyi
igen. különben nem lehetek magyar állampolgár...
és az azt jelenti hogy neked tudnod kell magyarul?
na jó, de ha kéri a jogsit és a személyit? és abban meg benne van hogy magyar vagyok...
megtanulod 5 pizza nevét és jó is lesz
akkor meg kell tanulnom olaszul
én is fostam rencám nélkül, mert itt debrben lefoglalják a gecibe és elviszik.
én hazahoznám olasz rendszámmal megmondanám, hogy elhagytam a rendszámot meg a kinti fogalmiját is, kivonatnám a forgalomból, (olaszban mindezt) hazajönnék az olasz rendszámmal meg forgalmival és ha megállit a rendör előszeretettel beszélnék olaszul...