Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és erre még rájön valami költség hangolás meg ilyenek?
Látom szeretnél egy sport dobot a gépedre,én még mindíg nem tudom mi legyen
bocs.. elirtam
2003-2004
ez igy kisse nem pontos, vagy 2004-es (2003-04 modell), vagy 2005-os (2005-06 modell)
En latatlanban nem vennem meg. lehet hogy "csak" 130font (45-50e ft.. ennyiert mar itthon is lehet talalni par dolgot) de attol meg kinai, es attol hogy rairjak hogy GP-style, meg Akrapovic-style, vagy akarmi, attol meg nem lesz Akrapovic...
Lehet hogy tenyleg igenyes munka, es jol jarsz vele, de a kinaiakat (kinai termekeket) ismerve van sanszod arra is jelentos, hogy gagyi...
Kisse kockazatos...
Azt mondod hanyagoljam? lehet igazad van. esetleg ha valaki tud valami jó dobot jó áron azt ne tartsa magában.
az olaj tuti Fuchs volt a betéte pedig sztem Brembo
Eladó használt Power Commander sportlégszűrővel ZX-6R/636 (2004-2005)-hez.
Ár: 45.000HUF
joe neked a 636 04 en 520 as vagy 525 ös láncszett volt?
Az ülléspupot kaptad a mocihoz vagy vetted?
köszi csak kiváncsi vok h kb mennyit mert nem tartom meg életem végéig csak amiota megvettem 5 hónapja azóta tettem bele majdnem 7000km et és még nincs vége az évnek,
Joe te mien olajat használtál a régi kawádba? vagy ha szabad kérdezni akkor mien volt ugy mindenben. (lánckerék fékbetét gumi stb.)
bocs hogy belepofazok, de ez kinai, ugyhogy azert ovatosan az ilyennel, ki tudja milyen anyagbol keszult, milyen minosegu....egyebkent 34fontert elkuldik magyarorszagra is...
papp csabi
befele toltunk mi is egy menetet, 180nál jöttek szembe a zsaruk és mentek felétek még asszem Csabi irt is valakinek hogy vigyázzatok.
Balazs volt kint egy uj A4-el
a narancs fiattal meg a fekete uj audival voltunk bocs bazdmeg nem néztem már a fórumot...
Crazynek legjobb tudomasom szerint 50.xxx km volt benne es azert nem varosi tempoba hasznalta.Szoval no para de ahogy ismerem Joet mindenbol a legjobbat adta a kurvanak
tudsz rakni fel képet a 636 idomszettröl ?
ha nem gyepálva van a moci (636 03) akkor kb hány km et mennek el ezek?
Eloszor a Coranal voltunk a tobbi SRT-s taggal utana atmentuk a kuthoz de utkozben tesom talalkozott par kolegajaval dumaltunk es pont elotte zavartak szet a nepet. 10 perc mulva megint gyultek az emberek a kuton. Mentunk egy versenyt egy Civiv VTI-vel... eselye nem volt :D Utana atmentunk a Mikere..basszus nem mondod hogy a piros Fiattal voltatok mert itt szarok magam ala :D meg tesomnak mondtam is hogy Rola bszik hivni majd jol lebaszom :D Ott voltunk kb 10 percet es mentunk fel a varosba garazdalkodni...
Köszi. Van benne valami.neked most mien mocid van amit utcán használsz?
Jogos :)

2003-2004... ZX 636hoz eladó az idomszett, és a gyári lámpa is!
Az idomszettbe bele van vágva a lámpa helye elöl, hátul!
írd oda milyen évjárat hátha könnyebb lesz...
Sziasztok!

- Eladó Kawasaki Zx 636 komplett pályaidom. Egyenlőre nyers idomszett (tankborítás, has, fejidom, fenéklap, első sárvédő) igény szerinti színrefújással! Színrefújva 4 napon belüli átvétellel! Egyszínűen: 55.000,-
Racingos :) (bármilyen replica fújással-monster stb.) 85.000,-
- Kawasaki ZX 636 első lámpa, jó állapotban: 25.000,-
- Suomy Trek sisak Xs-es, egy-két alkalommal használt utassisak: Új ára 33.900,- eladási ára: 23.900 Ft sisakzsákban
- HJC Kawasaki Dragon sisak M-es (fekete) szép állapotban, plusz orrvédővel, bogárhálóval. Új ára 75.000,-, eladási ára: 40.000,- Ft
- GSX-R 1000 K3-K4 pályaidomszett (fejidom két projektor lámpával, hasidom, farokidom-kétülésesnek kialakitva, 2db tankborítás, plexi) igény szerinti színrefújással! Egyszínűen: 65.000,-
Igény szerinti fénnyel: Rizla, Wsbk replica, stb: 95.000,-

Képeket emailben tudok küldeni!

30/270 82 34
Vadonatúj Kawasaki bőrdzseki 1 Ft-os Vatera aukcióban itt:
Vatera link a termékekhez
Holnap lejár!