Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hónap végén? ki vagyok én? Milinyomos?
jólvan baszod én voltam ott Pilisvalamin hagyjuk... amugy kevés szebb hely van Mo.-on
Nem írjad le te fasz neki, mert már nem ez a menete.
Mutassa meg a joe-nak.

Ők a zsófikájék, nem holmi parasztlányok.
Úgyhogy ne faluzzá itt.
Ezt leírnád részletesebben?
Én így csináltam: kawa árajánlatkérés a jav.ra, joenak ad papperok, megjön pénz, helyreállít igény szerint!
Okés!megkeresem! kösz!
titeket én is ismerlek hallásból, Illés Andris mondta hogy egy faluban laktok vagy mi...
Idéntől változott a dolog.
Csak számla után fizetnek, ha jól akarsz járni, felveszed a kapcsolatot kréjzidzsó-vala.
Nem tud senki tanácsot adni?
Éjcakás vagyok napotlopó.
Hétvéhén liebing?
Motoros túra, sütés, sátrazás, sörözés?
Meglátogatjuk e?
hüjje dolgozom te négerfijjú! Valamék este jer át sörér + adok mást is!
Ja, strácok, csak egyszer mondom el.

Az új számom: 06308147604

Aki olvassa, küldje el a sajátját a zdobrotka@citromail.hu -ra.

Nagyhirtelen több mobil váltáson is átmentem a napokban és anyámén kívül nem tudom senkiét. Csak a perecét.
Hol a perec? ,



Engem is fárasztanának?
áhhh.fárasztóak
Gratula a tenyésztőnek jól sikerült
Nem különben jól sikerült alom ez a tiétek. ,
Téged is ismerlek!
Szia.
Nagyon el vagy tűnve.
Mikor kakucsolunk egyet?
Van munkám, van gumim, sokszor ráérek.
Ismered hát! Egy alomból vagyunk.
Én téged ismerlek.
Hm de csinos valaki
Bocsi, most már van képem és szívesen felvállalom magam...
Ancsyka, nagyon magadra vetted, amit írtam! talán valami oka van?
Csá! köszi h megnézted. csak most van egy olyan nagy problémám és ebben a véleményeteket is szeretném kikérni! Tegnap sikerült eldobnom a gépet és lesz betétlapom jobban járok ha megcsinálom magamnak vagy vigyem be valami kawa szervízbe? hogy járnék jobban? nincs nagy gond fejidom tört meg az oldal idom repedt ja meg fejidom tartó konzol is repedt. szal kawa szervíz vagy vigyem a kárbejelentőt a biztosítóhoz és csináljam meg magamnak?
Jaj de utálom, ha vkinek az én anyagi káromra van igaza
Felújító szett +történt, a mátrát elég jól viselte kezdtem is örülni, mondom akkor nézzük, hogy viselkedik erősebb igénybevétel esetén:
4-5 2k-ról fékezésnél ugyan ott tartottam, mint eddig... (az uccsónál beesett)
Mennyibe kerülhet a gyári új fékpumpa, illetve érdemesebb-e akkor már vmi bontott Brembo-t, vagy más márkát venni ?
Illetve ha ezt lecserélem, akkor utána még hány okból vérezhet az első fékem.... ?
A nyergeken belül még a dugattyúk is okozhatják a problémát ?
1re jobban idegesít, de anyagi okokból nem akarok olyasmit venni bele, ami esetleg tök fölösleges lehet.....