Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert annak mi baja?
megnnéztem a garázsban van összekötőcsövem
kis polír uttán mint az új ű
aapró karc alul neme láthaattó helyen
De ők pont azért fikáznak minket,mert nincs profilkép+adat hozzájuk,hát nem érted Ninja? Így könnyű nagy szájúnak lenni,tudod..Ezek az emberkék direkt ránk vannak állva és amint lehet,nekünk ugranak.Szánalmasak.Mi legalább arcot is adunk a mondókánkhoz,nem a sötétben anyázunk,mint ezek itt.De hát élvezkedjenek,ettől még nagyon jól aszunk,ne is törődj velük,hadd irogassanak,nincs jobb dolguk biztos
semmi hír sajnos...
Köszönöm, nem tartok rá igényt...
Dracula timnek
CrazyJoe...azért nem mentem pannóniára mert messze van... és nem volt kedvem ott lenni 2 napot...inkább a Ring az közelebb van....
ne magyarázz akinek tetszik az így fogad el akinek meg nem az meg elhúzhat nem felelhet meg mindenkinek az ember
Dracula így vicsorgott mikor csatáztunk....
Jaja.... nem igazam van nem....aki itt veszegszik az legalább felvállalja magát és ennyi...én nem folyok bele tovább csak legyen gerince és és késsz....
minimális igényünk a maximum
dehogy is, neked a +1 ami = oszotom a véleményed
rola636----ezt nekem?
magam erejéből lettem senki..de legalább vagyok valaki
nálam már a pia
+1
ne ugassatok crazynek adatlap nélküli majmok
hehehehe
vér bazmeg vér..

erről jut eszembe:ehhe Dracula
no akkor majd én beleszólok a dolgokba mi folyik itt
szerintem meg senki..
ménem jötté Pannóniára Te sem?
s1000rr és Nyuszóka....szerintem csak az szoljon a dolgokba bele akinek van képe és felvállalja magát......
elekrola63636@citromail.hu az e-mailem ha a szám nem publikus és köszi
én ogre orange nicknevű sráctól vettem..ha kell átküldöm a számát..
ok

még annyit hogy az ülésen van az a szivacs, ami már nekem öreg foszlik meg jön le... annyi a kérdés hogy hol lehet kapni ilyet?
gyapothoz nem kell nyúlni...a csőnek pedig valszeg van egy kúpos illesztése..ott kell tökéletesen illeszkednie de ezt ugyis meglátod ha leszedted a szegecseket..
szal szétszedem, kibelezem a gyapotot és a perforált csőből ugyanannyit levágok mint magából a dobból, utána visszaszegecselés és kész is?