Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mennék
Ki ad vasat?
Én meg nem rakom el. Ilyen teleknél ami mostanában van. Vasárnap jön valaki ZX- kupára? (Már rajtam kívül).
500 az semmi.
Az két tank benya.
Ezer km, az nem sok.
Én a saját motoromban biztos, hogy lecserélném, mielőtt 3-4 hónapra leteszem.
jah nem... csak 500at...
és ha olajcsere után még csak 1000 km-t mentem? akkor azt hagyhatom benne, nem kell leereszteni meg semmi? (lehet faszságokat kérdezek, de még nem volt 4ütemű mocim
A gumit meg direkt hagyom hadd álljon rajta, mert szarok tavasszal cserével kezdek...
Szépen lemosom, kipucolom a légszűrőt, lemosom és újrakenem a láncot, lecserélem az olajat és a szűrőt, letakarom ponyvával, teletankolom és felteszem állványra.
Sziasztok!
Ti hogy rakjátok el télire a mocitokat? Aksi kiszed, levegőszűrő és kipufogó légmentesen lezár és kész?
Ezért ne adj sokat egy hirdetés fotójára,mert az legtöbbször nem adja vissza a valóságot!Általában szebbet mutat,de az én esetemben fordítva volt,rosszabbnak látszott sokkal,a valóságban meg semmiség volt az egész!Szóval a látszat gyakran csal! LÁTNI KELL!
Hát ezt én észre se vettem eddig, de igazad van!
Az első is furcsa nekem, mintha hiányzana a matricából a legfelső csík.
De amit már mondtatok, hogy makulátlant nem valószínű, hogy találok.
De csak Novemberben lesz meg rá a pénz addig reménykedek, hátha bejön még pár hirdetés a képbe.
Szerintem annak mindkét oldala sérült!A jobb oldalán hiányzik a matricából egy darab fent,a bal oldala meg olyan össze-vissza,szerintem az a csúnyább,már amennyire kivehető a képekből!
Köszi a segítségeket!

Tudom, hogy nem a kinézet a minden,d e mindenképp a 2000-es utáni szériát akarok. Külsöre nekem az pofás.
A harmadik hirdetésről nem írt senki véleményt, de hát igaz élőbe meg fogom nézni az összeset és természetesen kipróbálom őket. Ha sikerül rávenni motoros ismerőst, hogy jöjjön el velem vásárláskor és van tapasztalata a turpiságok kiderítése terén akkor még nagyobb magabiztossággal vágok bele
Kicsit nagyobb köbcentiben utazom de észben tartom a kis szépséges 6-ost.
Gyerekek nem akarok ódákat írni a motoromról de a legjobb haveromnak is oda merném adni.
Jöhet száz motor szaki megnézni,elöl még szőrös Pirelli Dragn hátul Metcellr gumi, Yosimura ,ledeslámpák,stb...
Ország világ elött kimerem jelenteni kurva jó motor.
..
Köszi!
790-ért hirdeti.
Én a helyedben megnézném a Torpedó motorját!Szerintem nem rossz így képről!Bár 2000 előtti,de az csak egy dolog!Nekem ugyanolyan volt,és egy nagyon jó motor.És szép is!És ennyi pénzért!
Mennyiért adod? Már bocs,hogy lusta vagyok megkeresni a hirdetést
Egy szép 6-os is szerepel a bevásárlólistámon.
Kevés olyan ember van szerintem,aki csak az esztétika feljavításáért darabokra szedi a motorját!A vázfestéshez pedig ez kell!Ott egy lezúzás volt valószínűleg,és muszályból kapta szét.Persze sok motor van ami törés után hibátlanul fel van javítva,DE mi van ha ez csak a látszat és éppen azért akarja eladni,mert ő tudja,hogy bizony a gépnek véres a nyaka?!Hibátlan valószínűleg nincs,de nem mindegy,hogy mi az a hiba.Én a jelenlegi motoromat pl.úgy vettem meg,hogy előtte többször beszéltem az eladóval telefonon,nem keveset.Szerintem összesen vagy 2 - 3 órát.Ha kamuzik,az előbb-utóbb kijön!Többször,más alkalommal feltettem neki ugyanazokat a kérdéseket,és ha kamuzik,kétszer nem tudja ugyanúgy elhazudni a dolgokat.És én egy olyan motort vettem meg így MÉLYEN ára alatt,hogy rajtam kívül más el sem ment megnézni,mert volt rajta egy 20000 forintos hiba.Nagy hiba volt részükről!Nézd meg,beszéltesd,ezen sok múlik!Mert mint tudjuk,a hazug embert könnyebb utolérni,mint a sánta kutyát!Sok szerencsét!
Roleka ha akarsz fasza zöld Kawát nézd meg az enyém.
Fent van a használt autó -n .
Gyári állapotú, hibátlan darab NEM létezik!
Mindegyiken fogsz ilyen, olyan hibát találni.

Én elmennék megnézni és nagyon fontos a tulaj hozzáértése és őszintesége.
Ha mindent meg tud magyarázni, hagyd ott a gépet.
Ha egy nemtörődöm paraszt alaknak tünik, hagyd ott.
A gazdáján keresztül mindent megtudsz a motorról.
Nekem is az első jön be, de a km...azon én is pislogtam! A kawának volt akkoriban fekete váza?
Ránézésre az első a legszebb, de meg kell nézni élőben. kevés a km, ez gyanús, de ki lehet nagyjából deríteni.
A második nagy kamu. A többi szo-szo.
Megtaláltam a linkeket.
Mi a véleményetek róla?

1: http://www.motorhirdetes.com/reszletek.php?Id=2008071822
4004yys2
2: http://www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=2&h_id=170611

3: http://www.hasznaltauto.hu/2438232_kawasaki_zx_2000
4: http://www.hasznaltauto.hu/2414440_kawasaki_zx6r_2001
5
: http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/sport/showAdve
rt10667962.html

Az utolsó nem zx6r de érdekességképp felvettem a könyvjelzők közé.
A véleményem azok alapján amit mondtatok:
1: a dekort hiányosnak találom, szerintem cserélték az első idomot
2: túl kevés a km benne, nem reális
3: szerintem még ő a legesélyesebb
4: tetszetős a szöveg, csak az egyedi fényezés vajon mi miatt került fel :)
5: nem tudom miért de gyanúsan olcsó

nektek mi a véleményetek?
Köszönöm szépen a jótanácsokat, megpróbálom mindet az agyamba vésni :)
Már egy ideje keresgéltem a neten a használtak között, el is vannak mentve a linkek, ha odaülön a másik gép elé belinkele pár esélyest, hogy így hirdetés alapján mi a véleményetek róla. Ezt a segítséget még megköszönném, mert látom itt azért vannak nagyon tapasztalt buisenessesek :)