Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meeeeee?
hát mondjuk ne vedd meg
ugynezem lessz abbol 1330000 is.cucc nelkul.
micsinaljak a szerkojaval ha nemjo ram?
annyir nem olyan nagyon occsó.vagy cuccostul?
dee van oan erzesem h megy az meg lejjeb is
1400000
sszzzooooval.aza lenyeg h a csavonak kell a love.arulja a komplett felszereleset meg minden.2007 ben volt veve.van rajta 9000km.eredeti allapot.holnap talan megis nezem! (ha lessz idom).
mennyi az annyi?
naggyin koszike.mostmar okossab lettem tehat ki mit szol a gephez.?arban nix kulombseg...... megerne megvenni?
Ja-ja.
Majdnem elcsúsztam azon az RR-en.
tudsz Te ha akarsz.. nem az az okos aki mindent tud hanem aki tudja hogy holo köll keresni
A ZX-6R lökettérfogatának 600 cc fölé növelését az tette lehetővé, hogy kategóriának nem voltak lökettérfogat szabályozásai, a cél pedig az volt vele, hogy a legjobb 600-ast alkossák meg.
A ZX-6RR-nek viszont be kell tartania az FIM szabályokat, így az 599 cc-s.
Ennek megfelelően a furat/löket arányok különböznek, a ZX-6R-nél 69 x 43.9 mm míg a ZX-6RR-nél 67 x 42.5 mm.
A ZX-6RR-nek 0.2-vel nagyobb a kompressziója, mivel versenyzésre tervezték, ahol teljesítmény a legfontosabb.

A ZX-6RR-nek kovácsolt, a 6R-nek pedig öntött dugattyúi vannak. Az RR kovácsolt dugattyúi a nagyobb kompresszió és könnyű súly miatt kerültek beépítésre. Mivel a dugattyúk súlya különböző, a főtengely is más a két gépen.
A ZX-6RR-en "back torque limiter" (nyomatékszabályzó) található. Ez csökkenti az erős motorfék által okozott kerékpattogás lehetőségét pályamotorozás közben olymódon, hogy automatikusan "csúsztatja" a kuplungot.
A ZX-6RR-nek beállítható hátsó lengővilla forgócsapja van, mely lehetővé teszi a versenyzőknek, hogy versenyzési stílusukhoz és a pálya adottságaihoz igazítsák a futóművet. A kormány is állítható kivitelű.
A ZX-6RR-en kormány-lengéscsillapító felfogatási pontok találhatóak. Általános használatkor a kormány-lengéscsillapító használata nem szükséges, a felfogatási helyek a versenycélokat ambicionálják.
A ZX-6RR-hez "racing kit" is vásárolható.
nemegészen
Jaaa.
Várjál!4
RR az más téma!
Semmi más különbség nincsen.
Csak a 36ccm.
ez lenne az
szoval mi a kulombség a 2005 os NINJA 636 vs. 2005 NINJA 600RR kozott?azon kivul persze hogy 36kobcivel tobb a 636. ?mekkora a kulombseg? utcan foleg?


És mikor mehetek érte?
Mi va?

Te meg miről beszélsz?

Eléggé kavaros a kérdésed.
eggyaltalan mi ott a kulombseg a ket gep kozt?(a kobcentin kivul? )
csaatok. van 1 Ninja 600RR. 2005(2006) os.ki mit szol ehhez a gephez? tapasztalatok?van ertelme megvenni? vagy gyenge?
Helló Sanyika mi a helyzet
Hudson! Megígérem megpróbálom leműszakiztatni....de akkor gyorshajtás lessz!
zdobrotka! "Kész" a tag! Egy kis plasztika még ráférne (fényezés). Remélem minden stimmelni fog Kemény volt.....de túléli!
Én csak a gyalogost-kerékpárost-robogóst-autóst "bántom" Mocisat soha! Nekem sincs papírom, amiben én hibázok azért mást sem büntetek! Sztem így igazságos!