Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig igy van.hivatalos magyarázat rendőr részéről:a frsz nem a gyári helyre volt felszerelve függetlenül attol hogy látható e vagy nem-bűncseló váddal elvette a forit+a rendszámot.mondtam rendszámot nem adom ,mert saját tul. erre mondá,hogy bűncselekmény vádnál elveheti.már utánajártam,be fogja szopni rendőr bátyó.
Ok "dö doktor", akkor majd összehozzuk...
...és azért kell az a műszaki. ...a jelvény nem császárkodásra van...
...nekem egy kicsit furcsa, hogy ezért elvették a rendszámot....
Sérült tag
Ott a helyem!
Úgy hallottam rendőri felvezetéssel nem kell műszaki
A sérült ta pedig eddig a szellemileg sérült doki miatt nem készűlt el!
De természetesen műhibaper esetén sem fizetünk!
Egyéb panaszaikkal nyugodtan keressék fel:
Prof. Id. Jr. Dj. Dr. Pereckirály Főkóklert fém és múúanyagragasztót
Nah! Vagyolok, csak közben volt némi szolgálat Azt nem értem, miért vették el a rendszámod miatt a forgalmit.....de panasszal mindenképp élnék a helyedben. Az én rendszámom, nah az van szándékosan rongálva és az valóban bcs. , de ki akar közig bírságot fizetni? Nekem úgy van, hogy a 3 betű alatt 90fokban megvan törve és így már a számok nem látszanak , csak fentről!
értem.akkor ki vele
...Dr.Pereckirály rehabilitálja? ...ez jó
Ok, akkor mindenképpen egyeztessünk egy jó kis gurulást
Remélem Doc.Perec is jön!
...és talán még jó sok fórumozó is, mint ahogy szokott...
Azért kérdezi, mert ő sem civil.
Talán tud olyat mondani, ami neked is újdonság.
furi a kérdésed haver mert ugye nem tudom ki vagy ezérthát miért kérdeznél ilyet.de itt a válasz.szept.12 -én pénteken,2/a végén egy motoros barátom temetéséről hazafelé jövet vették ki az általam felvezetett nem kis csapatot.
Hi! Itt találsz 99-es 9R. És 03-as 636-ot bontva!..............hátha. Az árak barátiak........... starbike.eoldal.hu
zdobrotka mocija sosem nem van szervízben.
Most kényszerpihenőzik a garázsban, mert eltört a lába.
Dr.Pereckirály főorvosúr rendelőjében van a sérül tag.
Éppen rehabilitálja.
Ha készen lesz mehetünk egy uccsót, mert jön a tél. És hideg lesz. És havazás meg minden.
Az uccsó mocizás után rendezünk itt egy mocis haverral egy kis sütögetést, majd a ház előtt eldurrantjuk jól lehasznált slickeinket.
Égjen a gumi, dőljön a füst.
Időközben már beszéltem Rolival is Hasonló képpen vázolta a helyzetet. Úgy tűnik nekem hogy nagy türelemjáték ez az időszak
Ezt Roli fogja neked szépen elmondani, nekem 07-es van, de én is majdnem úgy járattam be ahogy ő.

0-1000 km-ig 4 000 - 6 000 között
1 000 - 1 500-ig max. 9 000
1 500 - 2 000-ig lehet már húzogatni
2 000 felet pedig már "bejáratott"

Utast ne vigyél ezen időszakok alatt. Majd szólok Rolinak, hogy segítsen neked.

Legjobbakat.
Valaki meg tudná mondani hogy a 05-06 ZX6R bejáratása hogyan zajlik? 1600km-ig 5-6ezres fordulatig max? Hogy is van? Köszi.
...elvették a rendszámodat? ...ez mikor történt?
vazzeee.ma kiprobaltam egy 10R-t. valami a rakéta és a fluxuskondenzátor keveréke
Köszi, csak fejidomuk van sajna...!
amugy ha keréken mentem pont 90 fokot zárt be a talajjal
és ugy van irva hogy jol látható helyen!tehát nem a rendszám legyen jol látható hanem a hely a hová felrakod.totál nem egyértelmű.
nem a faridommal! a talajjal megközelítően 90 fokot ...tág és nem pontos fogalmazás.leirjam az egészet?
faridommal kb 90 fokos szöget kell bezárnia!nem lehet felhajthato
na police emberke akkor arra adj választ hogy ha a rendszámom a faridom alá volt berakva de láthatóan és a zsernyák elvette a forit+a rencámot azzal az indokkal hogy bűncseló akkó mi van,nem volt letakarva,megmásítva megtörve semmi csak beljebb vót tolva 40 centivel.okm.irodába csaje azt mondta ő visszaadná mert nem történt semmi,de max.6 hóra ki kell tiltania vagy a biróság itéletéig.megnéztem az ide vonatkozó köhém rendeletet,és az sem mutatja hogy elkövettem volona bármit is.márpedig ha biróság igazat ad akkor ugy beperelem a köccsentőt hogy beszarik,mert ugye fél évig nem tudom használni jogos tulajdonom nem tudom eladni,közben veszítt az értékéből bla bla bla.ja és még kb 6 vádpontot tudok ráhúzni a !mocis rendőrre!szoval Te hogy látod ezt?
KÖszi! JÓ fej vagy!
Akkor asszem maradok a seggemen
Ha lejárt a műszakid és elkapnak, akkor elveszik a forgalmidat és lakapartatják a rendszámon az érvényesitő matricát! A mocival csak hazáig lehet közlekedni és otthon fel kell készíteni szigorított KPM vizsgára (2x drágább)! Aztán majd kapsz az okmányirodától 1 papírt. Ezután viheted vizsgáztatni a gépet! A bünti 30-tól 300-ig van!
Onnan tudom, mert én police emberke vagyok! De 1 mocist sem büntettem eddig (12év), csak robogóst és autóst!