Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy rakjam el télre a lovat ha nincs emelöm?
A bal oldali idom alatt a térdednél van egy tartály.
Ennek a trtálynak az oldalán van egy ablakocska.
Ott lehet látni a hűtővíz szintet, ha van valamilyen színe, akkor vanbenne fagyálló.
Utántölteni a hűtő teteján lehet, ehez le kell vanni a jobb oldali idomot.
Vigyázz, csak hideg motorral szabad letekerni a sapkát!

Ahűtővíznek 50%desztillált vízből és 50% fagyállóból kell állnia!
Már nincsenek.
köszi
Sziasztok Barik!
Go! Milyen emberkére jó a ruci? Én 186cm-87kg vagyok!
Bal oldalon, van egy fekete színű tartály, ott tudod ellenőrizni a vizet. Én úgy tuodm, hogy csak fagyálló lehet benne, semmi víz!
hali
hol tudom megnézni a motoromon (99' zx6r), hogy a hűtővízben van-e fagyálló?hol van a tartály?vagy hol kell utántölteni?

kösz
zdobrotka,... azzal az a baj, hogy a tieddel télen gondok vannak, mint mondtad...úgyh. ha szóba kerül az eladás, akkor átvállalás,+ kp...
Ezexerint bejött az új munkahely?
Hali srácok lenne eladó probiker PRX-4 tipusu bőrcucc full protektoros újszerü állapot. Ha valakit tudtok,hogy ílyet keres légyszi szóljatok. Ár:50.000Ft
Kössz mindenkinek
Üdv: Go
Én is azt akarom
Cserebere?
Mennyit szeretnél érte?
zdobrotka,... köszönöm hogy így aggódsz az anyagi dolgaim felől...
Megfordult a fejemben, hogy eladom, és jövőre veszek egy olcsóbbat, mert most bemondták a honatyák, hogy jövőre sem lesz fizu emelés...
De kereskedésbe nem adom be, mert nem adnak helyette olcsóbban másikat, te meg azt mondtad 1000est akarsz...
akkor az sem volt használt
A 636 vázában nem volt szám! Bele lett ütve az eredeti szám aztán go! Jah! Eredetvizsgán is átment!
Csak nekem új, hogy a kawasaki a zzr600 -at milyen formában kivitelezi?
nekema zsir uj vázba beutötték az eredeti alvázszámot ugyanolyan lett mint a gyári oszt viszonlátás
Gyári állapot! Karc sérűlésmentes! Garázsban tartott!

Tehát sérülésmentes.
kösz ...megdolgoztam érte hogy suli mellett legyen rá cash.majd találsz valami tuti masinát,ne aggódj...én 2éve elég keményen spóroltam rá,és kb ugyanennyi ideje állandóan a hirdetéseket néztem
390?! Óóó de mázlista vagy. Nah az elkövetkezendő 1-2 hónapba, mig mocit keresek a legdrágábbak lesznek az eladóak, aztán mikor elhatározom magam hogy veszek egyet utána persze egyből 6 is lesz ilyen jó gép jó árba Csomó moci elkelt mire megvették az enyémet. Akkora szerencsétlen vagyok
jól emlékszel...de 390 lett a vége olasz papíros,szal 5kilóból áll a motor nagyon rendben van. de a rendszámozást hagyom jövőre.bár néha tépem a hajam hogy miért nem csináltam már meg
Pont most néztem adatlapod, a mocidat külföldipapirral vetted 430E-ért? Megesküdnék hogy pont ezt néztem ki magamnak és rá párnapra ahogy elvitték a 250-est, már nem volt meg a moci. Éppen elhoppoltad előlem Ha jól emléxem akkor Cegléden volt
haaat.nemigen.... mondjuk az e kizart de nem sziveszen .